stat
Impreza już się odbyła

Gdańsk Tattoo Konwent 2019

Jesteś miłośnikiem tatuażu? Kończy Ci się miejsce na ciele na kolejną dziarę albo dopiero szukasz idealnego wzoru i odpowiedniego tatuatora? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, koniecznie wpadnij na Gdańsk Tattoo Konwent - festiwal tatuażu i muzyki. W weekend 13-14.07.2019, w AmberEXPO odbędzie się 30. ogólnopolska i jednocześnie 11. gdańska edycja największego w Polsce cyklu spotkań z tatuażem artystycznym.

wrz 4-7

piątek - poniedziałek, godz. 10:00

Gdańsk

2 - 13 sierpnia 2021, godz. 09:00

Wyspa Sobieszewska
bilety 700 zł
Na imprezie niezmiennie spotkasz najzdolniejszych tatuatorów z całego kraju i gości z zagranicy! W strefie wystawienniczej pracować będzie kilkuset tatuatorów! W programie Tattoo Konwent nie może zabraknąć konkursów na najlepsze tatuaże! Miłośnicy ozdabiania ciała bawić się będą na koncertach muzycznych czy pokazach sztuk alternatywnych. Na scenie głównej zobaczą również niezapomniany pokaz 3D mappingu! Dodatkowo uczestnicy imprezy odwiedzą wystawy czy strefy tematyczne, a wieczór spędzą na niezapomnianym afterparty!

W tym roku Tattoo Konwent odbywa się pod hasłem "Inne wymiary sztuki". Zawsze i niezmiennie główną rolę na konwencji odgrywa tatuaż i artyści, którzy udowadniają, że sztuki nie można zamknąć w żadne ramy. Od wielu lat rozbudowana formuła wydarzenia pokazuje również z jak wieloma, często nieoczywistymi obszarami sztuki łączy się tatuaż. Muzyka, performans, moda, design, szeroko rozumiane sztuki wizualne, w tym również audiowizualne to dopiero początek listy...

Więcej dowiecie się już wkrótce, ale już dziś możecie kupić bilet na najbliższą edycję Gdańsk Tattoo Konwent. Do zobaczenia w lipcu!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij