stat

Gdańsk Lotos Siesta Festival: Lucia de Carvalho

Gdańsk Lotos Siesta Festival skończy w 2020 roku dziesięć lat. To szczęście i zaszczyt wspólnie uczestniczyć w "Święcie Muzyki Szczęśliwej", jakim za każdym razem jest nasze spotkanie. Gdańsk o tej porze roku ma szczególny czar. Często są to pierwsze słoneczne dni. Światło, ciepło (jeśli mamy odrobinę szczęścia) i ta przestrzeń, która z portu otwiera się na świat cały mówią nam, że oto wszystko, co najlepsze, jeszcze przed nami.

wrz 5

niedziela, godz. 20:00

bilety 100-170 zł
Kup bilet
lis 26

piątek, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 120 zł
Kup bilet
Lucia de Carvalho zostanie mamą! Z tego powodu artystka wstrzymuje swoją karierę i odwołuje koncerty, również jej koncert planowany w ramach Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020. Zatem 26 kwietnia 2020 wystąpi w klubie Parlament w Gdańsku utytułowana nagrodą "Diva Muzyki Angolańskiej" Anabela Aya!

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście
Lucia de Carvalho koncert 26 kwietnia 2020 g.22.00 Klub Parlament

Co za energia, zmysłowość, żar. Urodzona w Angoli, wychowana we Francji, pełnymi garściami czerpie z folkloru Brazylii i tam też, obok Paryża i Luandy, powstała jej ostatnia płyta: Kuzola, co w macierzystym języku artystki znaczy: Zakochanie. Lucia de Carvalho śpiewała od dziecka: w domu, na ulicach, w kościołach. Od pierwszej chwili zakochana w muzyce brazylijskiej, w naturalny sposób łączyła bossa novę i rytmy karnawału z tradycją rodzinnego kraju i muzycznym wyrafinowaniem ojczyzny Debussy'ego. Na nowej płycie pojawia się ponad dwudziestu artystów z wielu muzycznych światów, które przenikają się w piosenkach Lucii tak, jak to w dzisiejszej rzeczywistości nieuchronne. To wielka radość móc zaprezentować Lucię polskiej publiczności po raz pierwszy podczas tradycyjnej Nocy Afrykańskiej w klubie Parlament w ostatnim dniu jubileuszowej - dziesiątej edycji festiwalu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • folk / etno / world , blues
  maj 29
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Stare Dobre Małżeństwo
 • folk / etno / world , festiwal muzyczny
  lip 2-3
  piątek - sobota
  Gdynia, Park Kolibki w Orłowie
  Globaltica 2021