stat
Impreza już się odbyła

Gaz Ziemny #1

Klub ziemia uruchamia eksploatację nowych złóż energii i zaprasza na pierwszą imprezę z cyklu
Gaz Ziemny. Prace wydobywcze ruszają w sobotę 07.04.2018 o godzinie 22:00 i trwać będą do wyczerpania zasobów.

Wydobyciem pierwszych pokładów techniką tradycyjną, za pomocą winylu, pokieruje inż. Arch. (Social Engineering), DJ i producent z Trójmiasta, w którym stawiał swoje pierwsze kroki na undergroundowej scenie elektronicznej. Pierwszą połowę 2017 spędził w Azji gdzie miał okazję występować w najlepszych klubach w Tajlandii obok wiodących, lokalnych artystów. Tego samego roku założył podcast i projekt Social Engineering. Muzycznie nie ogranicza się do jednego stylu i łączy ze sobą gatunki szeroko pojętej elektroniki 4/4.

https://soundcloud.com/architecturemusic
https://www.residentadvisor.net/dj/arch-th
https://www.mixcloud.com/socialengineeringtechno

Przebiciem przez twarde warstwy skorupy Ziemskiej za pomocą tradycyjnego sprzętu ciężkiego dowodzić będzie niezastąpiony i większości dobrze znany fachowiec w tej dziedzinie - Rafique, winylowy DJ od 2000 roku. Jego sety to starannie wyselekcjonowana winylowa chłosta połączona z techniczną precyzją, która na długo pozostaje i w pamięci, i w nogach. Przez wielu tancerzy oraz kolegów po fachu uważany za jednego z lepszych w winylowej techno branży.

https://soundcloud.com/planetvoid/rafiquesceenfm-16062015-otake-rec
https://soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-14-rafique
https://www.mixcloud.com/mashuprecords/rafique-technika001/

Transport żywej energii wprost ze złóż na powierzchnię Ziemi odbędzie się pod kierownictwem doświadczonego specjalisty do spraw pięknych setów - Concept Of Thrill, jednej z najbardziej charakterystycznych postaci na naszej scenie. Każda jego produkcja, nieważne czy odnosi się do plemiennej motoryki czy ocieka futuryzmem, w pewien sposób nagina klasyczne granice techno. Swoje nagrania wydane dla Sonntag Morgen., Circular Limited czy Cenopath records prezentował zarówno live jak i w dj setach w całej Polsce, a także m.in. w berlińskim Tresorze czy Griessmuehle.

Członek eventowego projektu Playground. Głowa labelu DRVMS LTD. który skupia się głównie na promowaniu młodych producentów techno. Concept jest również na liście jednych z najlepszych serii podcastów techno, takich jak: Pole Group, Hate, On The 5th Day czy Invite.

Niedawno jego utwory znalazły swoje miejsce na wytwórniach takich jak Granulart (label Kessela, 1/2 Exium), Tsunami Records czy też na vinylowej składance "Alter Nos" wydanej nakładem Absolute records gdzie jego utwór zremixował Rommek.

FB: https://www.facebook.com/conceptofthrill.music/
SC: https://soundcloud.com/conceptofthrill
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/conceptofthrill
Label: https://www.facebook.com/DRVMSLTD

Utylizacją nadwyżek energii aż do śniadania zajmie się Pol-Tom Ecke Sport.

Za warunki BHP na sali odpowiadać będzie technik oświetleniowiec.

Stała opłata za dostawę gazu w tym dniu wynosi 15 zł i pobierana jest przez generalnego dostawcę [Klub Ziemia] w momencie zawarcia umowy o przyłączenie do sieci, na bramce od godziny 22:00.

Niech zadrży skorupa ziemska!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni