stat
Impreza już się odbyła

Gastronauci w akcji #gastropomaga (3 opinie)

  • poniedziałek - piątek, 30 marca - 3 kwietnia,
    godz. 12:00
  • Trójmiasto
    Organizator: Jägspot
  • wstęp wolny

To inna inicjatywa niż wszystkie! Pod okiem dietetyków trójmiejscy kucharze tworzą zbilansowane posiłki dla potrzebujących osób starszych, oraz ludzi którzy ratują nam życie. Nie prowadzimy zbiórki pieniędzy, wykorzystujemy wszystko co może się zmarnować, lub zalega Wam na magazynach. Żywność rozwozimy po wcześniejszym kontakcie z Radą dzielnic i Administracją szpitali. Dołączcie do akcji, zostańcie bohaterami!

paź 3

sobota, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 300 zł
Gastronauci łączą siły i pomagają! Bar Deptak na Żabiance znalazł kilku bohaterów, którzy chcieli pomóc w przygotowywaniu posiłków dla starszych osób. Dołączyły kolejne firmy i dzięki temu możemy również pomóc medykom w okolicznych szpitalach, oraz policjantom i innym służbom.

Chcesz pomóc? Masz towar, który może się zmarnować? Masz czas wolny? Chcesz udostępnić swoją kuchnię? Jesteś dietetykiem? Masz firmę transportową? A może produkujesz opakowania jednorazowe? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wszystkie osoby, które chcą pomóc, proszę o kontakt ze mną: Oskar Pryczyniec (pryczyniec@gmail.com)

Oficjalny patronat Miasta Gdynia
Akcja organizowana wspólnie z Rada Dzielnicy Żabianka Wejhera Jelitkowo Tysiąclecia, wspierają nas Gdańsk Tworzą Mieszkańcy.

#gastronaucitrójmiasto #gastropomaga

Bądźmy ponad podziałami! Łączmy siły!
Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, osoby, oraz inne rady dzielnic!

PS Wielka prośba od szpitali, nie zawoźcie jedzenia na własną rękę bez wcześniejszego ustalenia konkretów z administracją. Nie pozwólmy by coś się zmarnowało!!

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.