• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gastro Szachy w Absie

gry

Zapraszamy wszystkich Gastroludków na spotkanie przy szachownicy i cocktailu. Pracujesz w jednym z trójmiejskich lokali gastronomicznych? Jesteś barmanką, baristą, managerem, a może barbackiem? Wiesz co to bicie w przelocie, odrzucony gambit sandomierski czy atak smażonej wątróbki lub chciałbyś się dowiedzieć? Zagrajmy w szachy i wspólnie napijmy się czegoś dobrego!

w każdy wtorek (do 27.12), godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 30.06), godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Za zamieszanie płynów odpowiedzialna będzie załoga Cafe Absinthe, która serwować ma mieszanki alkoholowe i bezalkoholowe na bazie kawy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Espresso Martini oraz J.E.T. (Jägermeister, Espresso, Tonic): 15zł. Galliano Hot Shot: 10zł!

- Dla najlepszych szacho-ludków nagrody sponsorują: Jägermeister, Żubrówka i Galliano.
- Konferansjerem i Waszym oddanym przewodnikiem będzie wielbiciel szachów i zmrożonych szotów, ambasador marki Jägermeister: Krzysztof Prena !
- Po szachach zapraszamy na koncert jazzowo-bluesowy przy dobrym koktajlu na bazie absyntu!
- Dla Gastroludków -20% zniżki na mikstury zawierające alkohol !

Uwaga!
Spotkanie odbywa się zgodnie z obostrzeniami, w ścisłym rygorze sanitarnym. Dopuszczalna ilość osób bez certyfikatu osoby zaszczepionej to 30 osób. W związku z powyższym prosimy o przygotowanie zaświadczenia o szczepieniu lub statusie ozdrowieńca. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wstępu osobom niezaszczepionym.

fot. Łukasz Piotrovsky

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.