stat
Impreza już się odbyła

Koncert PANTEON

"Panteon" powstał w 2012 roku z inicjatywy Agaty i Anny, które wspólnie tworzą muzykę, gdzie autorką wszystkich tekstów piosenek jest Anna. Projekt miał być początkowo regularnym zespołem lecz ostatecznie po pewnych przeciwnościach i zdarzeniach losowych ostał się w obecnej formie jedynym stałym wykonawcą jest Agata, wokalistka i gitarzystka.

 

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Na nagraniach i podczas koncertów towarzyszą nam zaprzyjaźnieni muzycy sesyjni, którym zawsze dajemy dużo swobody w interpretacji i wykonaniu swoich partii jest to jedna z idei projektu "Panteon". W 2012 i 2013 roku zostały napisane pierwsze utwory nawiązujące w warstwie lirycznej do filozofii, mitologii słowiańskiej i nordyckiej oraz stylistycznie do muzyki folkowej, folk metalowej, neofolku.  "Panteon" chce przede wszystkim przenosić swoich słuchaczy w świat dawnych wierzeń i zapomnianej przeszłości poprzez melodyjną muzykę z nostalgicznymi, poetyckimi tekstami.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.