stat
Impreza już się odbyła

Galeria Zaspa zaprasza na Święto Zaspy

  • sobota, 26 czerwca, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Park Jana Pawła II
    Organizator: Galeria Zaspa
  • Bilety
    wstęp wolny
sie 7

sobota

Gdańsk
bilety 80 zł
przedsprzedaż 60 zł
26 czerwca odbędzie się kolejna edycja Biegu Zaspy. Oprócz ciekawych tras, na uczestników i obserwatorów czekać będzie wiele atrakcji, które zagwarantują wspaniałą zabawę. Dzień wcześniej w Galerii Zaspa, gdzie zlokalizowane będzie Biuro Zawodów, prowadzone będą zapisy oraz wydawane pakiety startowe. Galeria ponownie znalazła się też w gronie sponsorów imprezy.
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to cykliczne wydarzenie dedykowane mieszkańcom Gdańska i okolic. Jej organizatorem jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańska, natomiast jednym ze sponsorów Galeria Zaspa. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy jak zwykle przygotowali zróżnicowane technicznie trasy. Dorośli do pokonania będą mieli odcinek około 5 km, z kolei dzieci i młodzież w zależności od etapu zawodów - od 150 do 1500 m. Tegoroczny cykl biegowy składa się z 4 etapów: I etap Gdańsk Zaspa odbędzie się w najbliższą sobotę.  Udział w biegu to świetny pomysł na aktywny weekend. Co więcej, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a dla zwycięzców przygotowano nagrody. Część z nich ufundowała Galeria Zaspa.
Sportowe atrakcje to jednak nie wszystko. W sobotę odbędą się m.in. loterie fantowe czy pokazy. Na terenie wydarzenia stanie też wielki dmuchany plac zabaw.
Wydarzenie, jak co roku, połączone jest również z akcją charytatywną. Tym razem Fundacja Mam Marzenie będzie prowadzić zbiórkę dla małej Anielki, która marzy o remoncie swojego pokoju. 
Udział w imprezie dla dzieci i młodzieży oraz dla osób mieszkających w dzielnicy Zaspa jest bezpłatny, natomiast dla zawodników Biegu Głównego (5 km) spoza dzielnicy kosztuje 15 złotych przy rejestracji elektronicznej.
Pakiety sportowe dostępne będą dzień wcześniej tj. 25 czerwca w piątek, w godzinach 16:30-19:00 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Galerii Zaspa.
Więcej informacji oraz szczegółowy program znajduje się na stronie: https://bieginadzielnicach.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.