stat
Wydarzenie już się odbyło

Gala wręczenia Diamentowego Klapsa (2 opinie)

Wydarzenie w ramach

5 lipca w Sopocie dowiemy się, do kogo trafi prestiżowa nagroda festiwalu, czyli Diamentowy Klaps Filmowy. Uroczysta Gala rozpocznie się o godzinie 21.30 na molo w Sopocie. Jak co roku, nie zabraknie wspaniałych gości ze świata filmu. Ceremonię poprowadzi Tomasz Raczek, natomiast swoją obecność potwierdzili m.in. Katarzyna Figura, Agnieszka Dygant i Rafał Zawierucha.

Relacja z imprezy

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek profesjonalną produkcję bez filmowego klapsa. To on wyznacza rytm poszczególnych ujęć. Diamentowy Klaps Filmowy to wyjątkowa nagroda najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot - Zakopane, na który zapraszają Provident i AXA. W zeszłym roku do grona wyróżnionych dołączyła Agnieszka Dygant.

Po ceremonii wręczenia Diamentowego Klapsa pokaz filmu "Sherlock Holmes: Gra cieni" w ramach cyklu "Piątki ze Storytel".

Gdzie: Molo w Sopocie
Kiedy: 5 lipca
Start: 21.30
Transmisja z gali na Facebooku: www.facebook.com/mamplannakinoletnie

Na festiwal Kino Letnie Sopot - Zakopane zapraszają Provident i AXA.

Diamentowy Klaps Filmowy to nagroda przyznawana od 2011 roku. W poprzednich latach otrzymali ją kolejno: Borys Szyc, Anna Przybylska, Piotr Adamczyk, Agnieszka Grochowska Artur Żmijewski, Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Stuhr i Agnieszka Dygant.

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.