stat
Wydarzenie już się odbyło

Gala Sopockiego Wolontariatu 2021

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do Sopotu powraca Gala Wolontariatu. Święto Wolontariuszy i Wolontariuszek odbędzie się we wtorek 14 grudnia br. o godzinie 17:00 w Teatrze Atelier i w Klubie Atelier w Sopocie (Al. Mamuszki 2). Gala Wolontariatu to szczególny moment w roku, gdy możemy spotkać się i podziękować osobom, które angażują się na rzecz Sopotu i jego mieszkańców.

Głównym punktem sopockiego święta będzie rozstrzygnięcie Konkursu "Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2021". Spośród 44 nominowanych poznamy Laureatów w kategoriach konkursowych:
1. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2021 (kategoria indywidualna)
2. Sopoccy Wolontariusze Roku 2021 (kategoria grupowa)
3. Sopocki/a Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2021
4. Otwarci na Wolontariat Roku 2021

Podczas wydarzenia dowiemy się także komu Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych przyznała tytuł Sopockiej Organizacji Pozarządowej Roku 2021, w ramach konkursu ustanowionego w jubileusz 120lecia nadania Sopotowi praw miejskich.

Świąteczny nastrój wtorkowego wieczoru uświetni występ Trio Voilà. Obecnych z pewnością zaskoczą znane utwory muzyki rozrywkowej w klasycznej aranżacji.

Po koncercie, w nieformalnej atmosferze w Klubie Atelier odbędzie się bankiet integracyjny - czas na rozmowy i dzielenie się doświadczeniami aktywności wolontaryjnej. W przestrzeni Klubu znajdzie się także wystawa zdjęć "Wolontariat w Sopocie. Różne oblicza wolontariatu w pandemii".
Gala Sopockiego Wolontariatu będzie transmitowana online.

ORGANIZATORZY WYDARZENIA:
Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji,
Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis
WSPÓŁORGANIZATORZY:
Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych,
Urząd Miasta Sopotu,
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie,
Dom Pomocy Społecznej w Sopocie,
Teatr Atelier,
Bałtycka Agencja Artystyczna BART,
Klub Atelier.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne wymagana jest rejestracja i złożenie Organizatorowi „Oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka”.
Potwierdzenia udziału w Gali należy zgłaszać do 10 grudnia br. pod adresem: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl, telefonicznie: 58 341 83 52 / 729 863 777
lub osobiście: SOPOCKIE CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I WOLONTARIATU przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji (ul. Marynarzy 4, pokój nr 3)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.