stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gala Miss Wybrzeża 2018

Zapraszamy na Wybory Miss Wybrzeża, które odbędą się 11 maja w Hotelu Sopot. To pierwszy etap do korony Miss Polski.

Podczas Gali pojawią się przedstawiciele Misslandu, a także sama Miss Polski 2017 Kamila Świerc, która wręczy koronę zwyciężczyni.

Zależy nam na przełamaniu stereotypów dotyczących Wyborów Miss. Chcemy propagować kulturę, wspierać młodych projektantów i działać prospołecznie. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zaprosiliśmy do współpracy m.in. projektantów mody, którzy przygotują specjalny pokaz, a podczas części artystycznej zaśpiewa polska wokalistka Paulla. A to tylko część niespodzianek dla gości, których na razie nie chcemy zdradzać.

Nasze finalistki zaprezentują się kreacjach Bartka Pilawskiego, Patryka Wojciechowskiego (który brał udział w polskiej wersji reality show Project Runaway), Maranthy, Unique User i w bieliźnie z sieci sklepów Bardotka.

Chcemy też, aby nasze kandydatki nie tylko pięknie prezentowały się na wybiegu, ale wspólnie z nami wspierały akcje społeczne - stąd pomysł na połączenie piękna ze szczytnym celem. W tym roku połączyliśmy siły z Fundacją Uwierz w Pomoc, której podopieczną jest Klaudia mające poważne schorzenie kręgosłupa. Dochód z biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na jej leczenie.

Organizatorem wydarzenia jest Firma Druk Gadżety Marketing Anna Samsel i Anna Malinowska.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    150 zł
Zaproszenia do nabycia w Sopocie w Studio Urody SENSI przy ulicy Grunwaldzkiej 64.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.