stat
PATRONAT

Future 3 - Targi pracy IT (1 opinia)

Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT już po raz czwarty w Gdańsku. 20 października w gdańskim Amber Expo zaprezentuje się ponad 40 firm z branży IT.

mar 22-24

wtorek - czwartek, godz. 10:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 50 zł
cze 1-3

środa - piątek

Gdańsk,
Już 20 października odbędzie się czwarta edycja Dnia Kariery i rozwoju w branży IT - Future3. W gdańskim Amber Expo zaprezentuje się ponad 40 pomorskich firm IT, dla uczestników przygotowano też serię wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także dwa konkursy programowania, z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

W ramach Future3 w Amber Expo zaprezentują się czołowe firmy IT w Trójmieście, które przedstawią swoją ofertę rekrutacyjną. Future3 to doskonała okazja do poznania potencjalnych pracodawców, rozejrzenia się po trójmiejskim rynku pracy IT. Dla uczestników przygotowano także szereg dodatkowych atrakcji. Przez cały dzień, na scenie głównej targów będą odbywać się wykłady techniczne, prezentowane przez ekspertów-praktyków z branży. Przygotowano także
cykl warsztatów technicznych i HR-owych.

Dla uczestników przygotowano także dwa konkursy programowania - online i on-site Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz wygrania atrakcyjnych nagród - dla najlepszych do wygrania dron SYMA z kamerą, czytnik Kindle, Arduino Starter Kit oraz vouchery do sklepu Amazon.com.

Osoby zainteresowane udziałem w Future3 z Trójmiasta na miejsce zawiozą (i odwiozą po wydarzeniu) bezpłatne autobusy. Przygotowano także bezpłatny transport dla uczestników z Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Koszalina.

Ponadto, dla wszystkich uczestników liczne konkursy, a do wygrania m.in. kamera GoPro, Raspberry Pi, koszulki.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji:
www.Future3.pl

Wszystkich chętnych do udziału w Future3 2015 zapraszamy do REJESTRACJI.

Opinie (1)

 • Sok z pomarańczy

  Ciekawe czy Atena będzie częstować sokiem z pomarańczy.... albo rozdawać orzechy

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • widowisko / show , targi , zawody / wyścigi
  sty 20-23
  czwartek - niedziela, g. 7:00 - 21:00
  Gdańsk Sopot, Ergo Arena
  Cavaliada
 • degustacja , spotkanie , targi
  sty 29-30
  sobota - niedziela, g. 12:00
  Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
  Festiwal Piwa, Wina i Cydru