stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Funebrarum, Phrenelith, Putrid Evil

Killtown Bookings oraz no more silence z wielką przyjemnością zapraszają na mega uczte dla fanów porządnego death metalu prosto z grobu lub jak kto woli trumny.

FUNEBRARUM (US) - Doomentia Rec. / Cyclone Empire Rec.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dziś to już klasyk Death Metalu ze Stanów. Zespół od końca lat 90' niezmiennie dowodzony przez legendę nowojorskiego podziemia Daryla Kahana. "Konserwatyści", tak najczęściej określa się Death Metal generowany przez FUNEBRARUM. Paradoksalnie właśnie, to ich przywiązanie do klasycznej formy śmierć metalu traktowane jest jako walor. Kolejny przydomek jaki zafundowano ich nucie to "morbid metal", celnie uknuto ten alias by oddać chorą aurę jaka przytłacza w kontakcie z ich twórczością. Ciężar, genialne zwolnienia i nade wszystko niski, górujący growl Kahana.

Po raz pierwszy w Polsce. Uczta dla wytrawnych smakoszy.

www.facebook.com/Funebrarumband/?fref=ts
www.metal-archives.com/bands/Funebrarum/11723

PHRENELITH (DK) - Dark Descent Rec. / Me Saco Un Ojo Rec.

To jest brzydki, odpychający death metal, a zarazem hipnotyzujący swoim wyczuciem rzemiosła. Wielu, którzy widzieli Duńczyków w zeszłym roku na scenie przed PISSGRAVE, twierdzi że tego wieczoru przyćmili Jankesów. Za chwile ich pełny Lp, do tej pory zasypali nas masą entuzjastycznie przyjętych demosów i 7" splitem z Spectral Voice.

Top europejskiego podziemia, zero kompleksów, zero kompromisów...

www.facebook.com/phrenelith/?fref=ts
www.metal-archives.com/bands/Phrenelith/3540393744

PUTRID EVIL (PL) - Putrid Cult Rec.

Miłosników bardziej klasycznych, choć nie mniej zwyrodniałych form muzycznych z pewnością zadowoli gdański PUTRID EVIL, których bestialskie dokonania można było poznac szerzej dzięki wypuszczonemu przez Putrid Cult mocarnemu splitowi "Putrid Graveyard Hordes", dzielonemu przez gdańszczan z Sacrofuck i Execution of Light.

www.facebook.com/grindingputridevil/?fref=ts
www.metal-archives.com/bands/Putrid_Evil/3540397816

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij