stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Fun Arena - Otwarcie! (20 opinii)

FUN ARENA - wielkie otwarcie Centrum Rekreacyjno-Sportowego na stadionie!

Arena Gdańsk Operator i Prezydent Miasta Gdańska, Paweł Adamowicz zapraszają na Wielkie Otwarcie nowego centrum rozrywki na PGE ARENIE! Elektroniczny paintball, gokarty elektryczne, park trampolin oraz ESCAPEROOMS - bijące rekordy popularności w Europie gry akcji typu live escape game! To wszystko zebrane w jednym miejscu i czynne siedem dni w tygodniu! W dzień otwarcia, sobotę, 28 czerwca, od godz. 12:30 - do 50% ZNIŻKI na wszystkie atrakcje!

Otwarcie FUN ARENA, bo tak nazywać będzie się nowe Centrum Rekreacyjno-Sportowe na PGE ARENIE, rozpocznie wakacje w Gdańsku z wysokiego C! Atrakcje zebrane w jednym miejscu, na ponad 5 tysiącach metrów kwadratowych stworzą nową strefę na PGE ARENIE, która rozszerzy ofertę tego jednego z najpiękniejszych stadionów w Europie i przyciągając na niego jeszcze więcej osób. - Już dziś atrakcje PGE ARENY oferowane codziennie wykraczały poza standardy innych obiektów - mówi Tomasz Kowalski, Prezes Areny Gdańsk Operator. - Podpisaliśmy umowy z ciekawymi partnerami oferując dzięki nim: emocje związane z wyścigami na nowoczesnych gokartach, wielki zastrzyk adrenaliny rodzący się przy skokach na bungee z 90 metrów, czy niezapomniane wrażenia pojawiające się przy zjeździe kolejką linową spod dachu stadionu wprost nad murawą. Teraz emocji będzie jeszcze więcej!

Otwierane 28 czerwca Centrum Rekreacyjno-Sportowe oferować będzie zabawę od małych po całkiem dorosłych miłośników niebanalnego spędzania wolnego czasu. To co bawi będzie też rozwijać. Fizycznie - jak w dającym sportową satysfakcję parku trampolin. Umysłowo - podczas pokonywania kolejnych pomieszczeń gier akcji ESCAPEROOMS. - Przyjmując oferty potencjalnych najemców na objęcie powierzchni zaadaptowanych na Centrum pod żółtą trybuną stadionu, zwracaliśmy uwagę na to, żeby zebrać w jednym miejscu atrakcje umożliwiające ciekawe spędzanie wolnego czasu mieszkańcom Gdańska, ale również takie, które z powodzeniem będą służyć integracji uczestników licznych konferencji i spotkań biznesowych na PGE ARENIE - mówi Tomasz Kowalski.

Na otwarcie centrum przygotowano wyjątkowy wyścig gokartów elektrycznych PitStopu. Za kierownicą nowoczesnych i szybkich maszyn znane twarze sportu!  A w jednym z gokartów zupełnie wyjątkowy kierowca -  Prezydent Miasta Gdańska, Paweł Adamowicz.  Do tego niecodziennego składu dołączą również trzy osoby, które wygrają szansę na start w tym wyjątkowym wyścigu biorąc udział w konkursach prowadzonych przez organizatorów. 

W dzień otwarcia FUN ARENY jedną z powierzchni (ponad 500 m2) zagospodaruje sklep z grami planszowymi REBEL.pl. Dla chętnych ponad tysiąc planszówek do wyboru! Gry będą przygotowane dla odwiedzających w każdym wieku i  bez żadnych dodatkowych opłat! Co więcej do objaśniania zasad każdej z nich oddelegowani będą pracownicy REBEL.pl tak, tak aby ułatwić start w tę krainę zabawy nowym graczom.

W dniu wielkiego otwarcia FUN ARENY będą mogli Państwo zobaczyć również 3 ikony motoryzacji - auta pochodzące z największego Muzeum Volkswagena we wschodniej Europie - Galerii Pępowo.

https://www.youtube.com/watch?v=ZyrnzDSKApA&feature=youtu.be

PGE ARENA zaprasza 28 czerwca o godz. 12:30 na otwarcie nowego Centrum Rekreacyjno-Sportowego FUN ARENA! Cały dzień - do 50% zniżki na wszystkie atrakcje na stadionie! (Wejście do Centrum - od strony ul. Marynarki Polskiej, parking P5)

GOKARTY ELEKTRYCZNE: Na ponad 3600 mkw zadaszonej powierzchni oraz blisko 2000 mkw powierzchni zewnętrznej powstał drugi już na stadionie tor gokartowy PitStopu i jedna z kilku atrakcji FUN ARENY - nowego Centrum Rekreacyjno-Sportowego na PGE ARENIE! Jeździć będziemy na nim szesnastoma nowoczesnymi gokartami elektrycznymi z wbudowanymi ładowarkami, umożliwiającymi ładowanie wszystkich gokartów jednocześnie, zapewniając płynną jazdę bez konieczności przestojów. W skład nowej floty wchodzi też model tandemowy, umożliwiający wzięcie udziału w wyścigach gokartowych osobom niepełnosprawnym (pod opieką instruktora) oraz dzieciom (pod opieką rodzica). Użytkowanie tego nowoczesnego sprzętu, oprócz świetnych osiągnięć mocy, sprawia że jazda jest jeszcze bardziej przyjemna dzięki ograniczeniu hałasu i emisji spalin. Gokarty elektryczne pozwalają też dostosowywać prędkość do umiejętności zawodników, kierować sprzętem na odległość oraz ustawiać identyczne parametry na wszystkich gokartach biorących udział w wyścigu.

PAINTBALL ELEKTRONICZNY "ZOLTAR Apokalipsa": To będzie największa w Trójmieście arena paintball'a elektronicznego! Uczestnicy gry, wyposażeni w karabin i kamizelkę z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia będą sprawdzać swój refleks i umiejętności w prawdziwym labiryncie pomieszczeń na arenie "ZOLTAR apokalipsa"! Elektroniczny paintball "Zoltar" to nieograniczone możliwości rozgrywek, bez konieczności schodzenia z pola walki po jednym trafieniu. Nowe urządzenia dodatkowe przejmą funkcje baz, punktów doładowań amunicji i punktów medycznych, w których można doładować punkty życia. Większą dynamikę gry zapewni możliwość wprowadzenia respawn'u (odnowienia życia) w swojej bazie, nie będzie już sytuacji w której ukryty snajper siedzi w jednej kryjówce przez całą grę. Ok 700 mkw powierzchni, z antresolami i dodatkowymi poziomami, pozwoli na jednoczesną grę nawet 14 osobom.

PARK TRAMPOLIN: W FUN ARENIE stworzono ponad 300 m2 wzajemnie połączonych trampolin! Uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności w skokach na 15 polach trampolin, albo potrenować ewolucje lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami! Szaleństwo na trampolinach gwarantuje wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii i po prostu świetną zabawę! Jest to też idealne miejsce na integrację firmową! Gimnastyka na trampolinach jest przyjemna, łatwa i efektywna dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. Kwestia tylko, ile czasu zdecydujemy się spędzić na tym nowoczesnym i wciągającym parku trampolin!

ESCAPEROOMS: to gry akcji typu live escape game. Jeśli graliście już w taką grę na komputerze, albo jesteście miłośnikami filmów jak np. "Piła" ta gra na pewno jest dla Was! Zadanie wydaje się proste - należy wydostać się z zamkniętego pokoju mając na to 60 minut. Realizacja okazuje się o wiele trudniejsza... W pokojach umieszczono wiele przedmiotów, kodów, ukrytych wskazówek, wszystkie one mogą pomóc w ucieczce. Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc drużynie, jeśli ta utknie w martwym punkcie. Żeby osiągnąć sukces trzeba koniecznie współpracować! Stąd gra jest określana grą logiczno-integracyjną. Gry akcji typu "wydostań się z pokoju" to obecnie podbijający świat hit! Najpopularniejsza rozrywka wg tripadvisor.com w Londynie, Paryżu, Budapeszcie, Pradze, Atenach, Berlinie i wielu innych miastach. W Gdańsku przygotowaliśmy 4 gry-pokoje o różnej tematyce, każdy z nich zapewni inną przygodę! 1. The Amber Room - tajemnica bursztynowej komnaty, czy można ją rozwikłać? 2. The Lab Of Dr. Lev Pasted - do odkrycia receptura tajemniczego eliksiru w laboratorium szalonego naukowca! 3. The Office Of John Monroe - angielski detektyw zginął w tajemniczych okolicznościach, kto rozwikła tę zagadkę? 4. The Room Of The Lost Child - zaginęło dziecko, co stało się w tym pokoju? Spróbuj, czekamy na Ciebie i Twoich znajomych. Zegar tyka!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

GOKARTY

Poniedziałek-Czwartek
Czas wyścigu 8 min 30 zł

Piątek-Niedziela
Czas wyścigu 8 min 35 zł

TRAMPOLINY

Poniedziałek-Czwartek
Długość sesji 30 min 20 zł

Piątek-Niedziela
Długość sesji 30 min 25 zł

ZOLTAR

Poniedziałek-Czwartek
Długość sesji 1h (2-6 os.) 39 zł

Piątek-Niedziela
Długość sesji 1h (2-6 os.) 40 zł

ESCAPEROOMS

Poniedziałek-Piątek
2 osoby 78 zł
3 osoby 105 zł
4 osoby 120 zł
5 osób 125 zł

Sobota-Niedziela
2 osoby 98 zł
3 osoby 111 zł
4 osoby 140 zł
5 osób 150 zł

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM CENNIKIEM

PGE ARENA zaprasza 28 czerwca o godz. 12:30 na otwarcie nowego Centrum Rekreacyjno-Sportowego FUN ARENA! Cały dzień - do 50% zniżki na wszystkie atrakcje na stadionie! (Wejście do Centrum - od strony ul. Marynarki Polskiej, parking P5)

Opinie (20) 1 zablokowana

 • cennik? (8)

  Jaki jest cennik? Informacji tej nie podano ani w treści, ani na stronie internetowej. Szkoda także, że centrum nie ma własnej strony www.
  Chętnie bym się i tak wybrała, ale nie mam z kim. Kto ze mną pójdzie?

  • 20 3

  • Zgadzam sie z opinia (2)

   cana by sie przydala, ja moge z Toba isc :D

   • 4 0

   • (1)

    odezwij się na mail

    • 0 0

    • dajcie zdjęcia :D

     • 0 2

  • Cennik (1)

   Przecież na samej górze napisane jest WSTĘP WOLNY

   • 0 3

   • Albo nie

    A poniżej, że - do 50% ZNIŻKI na wszystkie atrakcje! Wychodzi na to, że jeszcze nam za wizytę zapłacą ;)

    • 6 2

  • (1)

   Przerażają mnie ludzie z 3-m. A dokładniej ich czytanie zrozumieniem i interpretacja zdania.
   Na samym dole jest podany cennik .
   "Informacja o biletach:
   GOKARTY

   Poniedziałek-Czwartek
   Czas wyścigu 8 min 30 zł

   Piątek-Niedziela
   Czas wyścigu 8 min 35 zł

   TRAMPOLINY

   Poniedziałek-Czwartek
   Długość sesji 30 min 20 zł

   Piątek-Niedziela
   Długość sesji 30 min 25 zł

   ZOLTAR

   Poniedziałek-Czwartek
   Długość sesji 1h (2-6 os.) 39 zł

   Piątek-Niedziela
   Długość sesji 1h (2-6 os.) 40 zł

   ESCAPEROOMS

   Poniedziałek-Piątek
   2 osoby 78 zł
   3 osoby 105 zł
   4 osoby 120 zł
   5 osób 125 zł

   Sobota-Niedziela
   2 osoby 98 zł
   3 osoby 111 zł
   4 osoby 140 zł
   5 osób 150 zł

   CENNIK"

   • 2 7

   • Przeraża mnie to, że nie wpadłaś na to, że ten cennik pojawił się dopiero teraz.

    • 8 0

  • Kto

   Najpierw byś podbała jakieś dane o sobie wiek czy coś takiego, to można by było powiedzieć kto pójdzie ;)

   • 0 2

 • Fun (5)

  W Dniu Dziecka gokarty miały być dostępne dla dzieci. Od rana do godz. 18.00 większość czasu tor zajmowali dorośli, szarżujący tak, że strach było puścić tam dziecko. Szkoda. Teraz też pewnie Fun będzie dla dorosłych.

  • 13 4

  • (4)

   Nigdy nie puściłabym dziecka na gokarty. Męża owszem :)

   • 0 3

   • biedne dziecko :( (3)

    • 3 1

    • BIEDNY MĄŻ :,-( (2)

     Ale teściowa? Czemu nie? :-)
     Karnet na cały dzień :-P

     • 3 0

     • bez kasku (1)

      i bez gokarta :D:D przywiązana do opon :)

      • 4 0

      • opony to ma standarcie

       bluzka tylko do gory

       • 1 2

 • wstęp wolny (3)

  atrakcje są bezplatne?

  • 0 4

  • (2)

   Opisany że na imprezę wstęp jest wolny, ale uczestniczenie w zabawie na danych stanowiskach jest o 50 % w dniu otwarcia najniższe .

   • 0 0

   • (1)

    DO nie o gwiazdeczko.

    • 1 0

    • no chyba nie

     od 12:30 - do 50% zniżki

     • 0 1

 • Do której

  do której będą otwarte wszystkie atrakcje? Pisze czas rozpoczęcia, ale nie pisze do której trwa.

  • 4 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.