stat
Impreza odwołana

Fucus i Ista

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Jedności Kaszubów i Dnia Patryka. Te dwa święta, a zarazem nurty dwóch kultur połączonych przez grupę Fucus już prawie dwie dekady temu w skrócie ukazują scenariusz koncertu.

wrz 10-12

czwartek - sobota, godz. 21:00

bilety 315 zł
Kup bilet
Wiele osób zastanawiało się czy może się przyjąć nowoczesne granie po kaszubsku i irlandzku jednocześnie? Okazało się że tak! Nowoczesne spojrzenie na kulturę Kaszub połączone z żywiołową muzyką rodem z zielonej wyspy okazało się strzałem w dziesiątkę. Fucus dziś to ambasador i znana marka współczesnej kultury kaszubskiej. ISTA to renomowana Szkoła Tańca Irlandzkiego zrzeszona w Komisji Tańca Irlandzkiego (CLRG) w Dublinie.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Takie połączenie na scenie może oznaczać tylko jedno. Widowisko na najwyższym poziomie. Wielokrotnie nagradzany, a co najważniejsze uwielbiany przez słuchaczy zespół zapewnia zawsze słuchaczom wiele wrażeń. Jakby tego było mało grupa uwielbia zaskakiwać. Latająca perkusja, oszałamiające wizualizacje to już znane przykłady tego czym zespół nas raczył. Czym nas zaskoczą tym razem? O tym trzeba się przekonać osobiście.

Wykonawcy:
Fucus Folk Music Group
ISTA School Poland

UWAGA! Zespół zagra dwa koncerty - o godzinie 16:00 i 19:30.
Koncert o 16.00 dla szkół uczących j. kaszubskiego.
Bilety na koncert szkolny dostępne u Organizatora: 602-616-848

Czas trwania: ok. 70 min

Wejherowskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za jakość, formę oraz sposób organizacji spektakli i wydarzeń impresaryjnych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • folk / etno / world
  kwi 16
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Etnoscena! Gulzoda
 • folk / etno / world
  kwi 19
  niedziela, g. 19:00
  Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Mariusz Kalaga