Impreza już się odbyła
PATRONAT

French Touch by Zimmer (D.I.S.C.O. Texas/Paris)

Za oknem szaro, buro i mokro. Powodów do uśmiechu i zadowolenia coraz mniej. Nic tak dobrze nie poprawi nam humoru, jak francuski dotyk!

A dotknie nas nie lada kto, bo sam ZIMMER - nadzieja francuskiej sceny house i najnowszy nabytek coraz bardziej szalejącej na rynku wydawniczym wytwórni D.I.S.C.O. Texas (m.in. rodzimy Kamp!).

Baptiste Zimmer to młody paryżanin dorastający pomiędzy dekadencką Francją i słoneczną Kalifornią i mający wszelkie predyspozycje do tego, by już niebawem podzielić sukces swoich rodaków, takich jak: Breakbot, Fred Falke, czy Alan Braxe. Nie da się zresztą ukryć, że muzycznie podąża wydeptaną już wcześniej przez nich ścieżką. Robi to jednak z tak dużym wdziękiem i ładunkiem świeżości, że kwestią czasu pozostaje to, kiedy znajdzie się na ustach muzycznego świata.

Odwiedzi nas dzień po premierze swojej pierwszej oficjalnej EP'ki "Horizontal Disco" nie owijając w bawełną możemy więc przyjąć, że będzie to prawdziwy release party tego wydawnictwa!

Jeśli tak jak my odpływacie przy twórczości Aeroplane, The Magician, Tensnake, czy Holy Ghost - Zimmer z całą pewnością również Was poruszy ...

French Touch by Zimmer (D.I.S.C.O. Texas/Paris) na FB!


Zimmer

http://www.facebook.com/zi​mmermusic
http://soundcloud.com/zimm​ermusic

D.I.S.C.O. Texas

http://www.discotexas.com/
http://www.facebook.com/Di​scotexasLooking At You (Out October 21) by Zimmer

Informacja o biletach

karty klubowe/lista fb: wstęp wolny
pozostali: 10 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij