stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Free Dance - Dzikie tańce do rytmów granych na żywo

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Free Dance, czyli dzikie tańce do rytmów granych na żywo. Już 17 czerwca o godz. 20:00 odkryjemy Wasz potencjał taneczny.

sie 9

niedziela, godz. 14:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
Free Dance, to spotkania taneczno-muzyczne charakteryzujące się swobodą formy i wyrazu. Celem imprezy jest rozbudzenie i odkrycie w uczestnikach potencjału tanecznego i autentycznego ruchu. Stawiamy na naturalną ekspresję i wierzymy, że każdy potrafi tańczyć a my stwarzamy taką przestrzeń, w której każdy może to zrobić.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Regularne tańczenie wpływa na całe nasze ciało i umysł, pomaga wyrazić emocje, zrelaksować się, poprawić kondycję samopoczucie, pewność siebie a przede wszystkim jest świetną zabawą. W trakcie spotkania będzie czas na rozgrzewkę, zadbanie o ciało, dziki taniec oraz relaksację a wszystko do akompaniamentu żywych instrumentów.

Impreza jest przeznaczona dla wszystkich! Bez wyjątków! Od 0 do 100 lat!

Każdy z nas potrzebuje tańca!

Zagrają:
Marta Cichocka -> entuzjastka pracy z ciałem, masażystka Lomi Lomi nui, dyplomowana instruktorka Jogi Yin, pasjonatka bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Nandaloo. Na co dzień trenuje też Acro Jogę.

Maria Graczyk -> dyplomowany psycholog, trenerka rozwoju osobistego, miłośniczka naturalnych brzmień bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Cocodjembe oraz Nandaloo, założycielka Fundacji InspirJA. Na codzień jest Mamą i pracownikiem Szkoły Demokratycznej.

Marek Ajss Malinowski ->multinstrumentalista, członek zespołu Cocodjembe, Nandaloo oraz Kompanija Reggae Sound, instruktor warsztatów bębniarskich, akompaniował wielu tancerzom, uśmiech to jego drugie imię. W swojej pracy, czyli naszej życiowej pasji, kierujemy się tylko jedną zasadą. Robimy tylko to co jest z nami zgodne.

Liczba miejsc ograniczona, tak żeby każdy miał przestrzeń do swobodnego tańca.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij
  • clubbing / dyskoteka , karaoke
    sie 6
    czwartek, g. 21:00
    Gdańsk, Miasto Aniołów
    Karaoke z Doriss