stat
Impreza już się odbyła

Foty na Spontanie

zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii na spotkanie, rozmowy i wspólne foty. Zbiórka przed wejściem do gastrostrefy 100czni w niedzielę o godzinie 12:00 a stamtąd ruszymy spacerem na teren ulicy Elektryków.

paź 27-31

wtorek - sobota, godz. 10:00 - 22:00

Wstęp wolny
Posiadam zakres wiedzy z fotografii ślubnej, portrecie, reklamowej i sportowej.
Chętnie podzielę się swoim 12 letnim doświadczeniem, postaram się rozwiać i wyjaśnić wszelkie fotograficzne zagwozdki oraz dać rozwojowe wskazówki

Wyciągając wnioski z moich lat nauki stawania się coraz lepszym fotografem największy wpływ na mój rozwój ma otwarta rozmowa innym zawodowym fotografem. Wymiana wiedzy, doświadczeń i wskazówek W konkretnych zagadnieniach z którymi w danym momencie miałem trudności.

Dlatego moja inicjatywa "Fot na Spontanie" ma na celu przede wszystkim zapoznanie się ludzi o podobnej pasji. Wspólne fotografowanie i wymianę doświadczeń. Abyśmy w dobrej i życzliwej
atmosferze mogli rozwijać się i wspierać. Moim marzeniem jest stworzyć szanującą się społeczność która twórczo spędza czas, wspiera się, daje dobrą energię, wzajemnie motywuje i tworzy piękne fotografie. Dołączysz się ?

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.