stat
Impreza już się odbyła

Foto Dziennik

Relacja z imprezy

20 czerwca w Gdyni w ramach imprezy "CudaWianki" odbyła się akcja fotograficzna FOTO-DZIENNIK. W godzinach porannych zostało rozdanych 100 sztuk jednorazowych aparatów fotograficznych. Każdemu fotografowi został przypisany numer tak, aby móc go skojarzyć z konkretnym aparatem. Akcja FOTO-DZIENNIK to eksperyment mający na celu sprawdzenie wrażliwości nieprofesjonalnego fotografa oraz wyczulenie na selekcję w wykonywaniu zdjęć (każdy uczestnik miał do wykorzystania jedynie 27 klatek, bez możliwość sprawdzania i kasowania zdjęć oraz dostał przed otrzymaniem aparatu specjalny instruktaż). Oddane aparaty i zeskanowane klisze, podlegały selekcji i obróbce przez kuratora akcji i wystawy: Tomka Zerka. Wybrane z pośród 100 klisz najlepsze zdjęcia i serie zdjęć zawisną od 24 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym w Gdyni. Zapraszamy nie tylko uczestników do szukania swoich zdjęć, ale wszystkich zainteresowanych. Zobaczycie, jak można dokonać alternatywnej dokumentacji fotograficznej wydarzenia kulturalnego Lato Zaczyna się w Gdyni: CudaWianki...
Na autora najlepszego zdjęcia czeka nagroda ufundowana przez Miasto Gdynia.
Regulamin przyznania nagrody będzie dostępny w miejscu wystawy.

W ramach wernisażu zostanie zaprezentowany godzinny pokaz slajdów wszystkich zeskanowanych klisz. Każdy uczestnik FOTO-DZIENNIKA, który oddał aparat otrzyma dokumentację swoich zdjęć na płycie.

Wernisaż wystawy FOTO-DZIENNIK:
24 czerwca | Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni | Aleja Zwycięstwa 96/98 | godz. 18.00
Wystawa potrwa do 30 czerwca 2009.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wystawa , warsztaty , zajęcia rekreacyjne
  cze 29-29.08
  g. 10:00 - 18:00
  Gdańsk, Hevelianum
  Wakacje na Górze Gradowej
 • wystawa
  lut 13-31.12
  g. 11:00 - 18:00
  Gdańsk, Narodowe Muzeum Morskie
  Do DNA