• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Food Fury

Food Fury - wakacyjny festiwal food trucków organizowany pod patronatem CH Klif rusza w poniedziałek 11 lipca w Gdyni Orłowie i potrwa do 19 września.

mar 29-2.04

środa - niedziela, godz. 10:00 - 21:00

Gdynia,
Wstęp wolny
kwi 3

poniedziałek, godz. 19:00

Gdynia, ul. Szlagi 1
Wstęp wolny
W każdym tygodniu specjalnie wydzieloną strefę festiwalu Food Fury pod CH Klif odwiedzać będą inne food trucki, nie tylko z Trójmiasta ale i z całej Polski. Strefa została zaprojektowana tak, by można było na miejscu cieszyć się pysznym świeżym jedzeniem, ale i odpocząć na wygodnych meblach dla niej zaprojektowanych. Organizator zadbał o różnorodność oferty menu dla Klientów. I tak w pierwszym tygodniu w strefie będzie można skosztować dań od Raminio Ramen Burger (zupełnie nowa pyszna forma burgera), Pierog z Drogi (spory wybór pierogów, w tym wegańskie i wegetariańskie), Food Cab (auto, stylizowane na nowojorską taksówkę, które nakarmi Was pysznymi, grillowanymi kanapkami), Belgijki (frytki duże, grube i chrupiące), Krewetka i Kurczak (Krewetki i kurczaki w różnych odsłonach, zawsze w towarzystwie świeżych i naturalnych dodatków), Atelier Smaku (autorskie delikatesy i bar z bezglutenową kuchnią wegańską) oraz Magic Fruits (świeże owoce w czekoladzie). Będzie też dedykowany punkt sprzedaży różnorodnych napojów.

Strefa działa codziennie w godzinach 10.30-19.30. Organizatorzy liczą nie tylko na klientów przyjeżdżających na zakupy do centrum handlowego, ale również na pracowników okolicznych biur oraz turystów odpoczywających na plaży w Orłowie. Dlatego w strefie dostępne będą specjalne oferty lunchowe w atrakcyjnych cenach.

Zmiany food trucków i bieżącą ofertę można będzie śledzić na dedykowanej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/FoodFury/

Strefa jest bardzo dogodnie skomunikowana i usytuowana u zbiegu Al. Zwycięstwa i Przebendowskich, przy głównym wjeździe do centrum handlowego. Łatwo więc ją znaleźć, zaparkować w pobliżu, jeśli przyjeżdża się samochodem. W bezpośrednim sąsiedztwie jest też przystanek linii autobusowych i trolejbusowych. Linie w kierunku Gdyni: S, 21, 26, 31, 710, 321 z przystanku przy al. Zwycięstwa przed Klifem. Linie w kierunku Sopot, Gdańsk: S, 21, 31 z przystanku przy al. Zwycięstwa przed Klifem. Kolejka SKM: przystanek Gdynia-Orłowo znajduje się w odległości ok. 1 minuty drogi od Klifu

Wszelkie informacje dostępne są pod adresem: info@foodfury.pl lub pod nr telefonu: 504790574

Opinie