stat
Impreza już się odbyła

Flirtini + Plener jest ok: zuzaok x neen nah x laydj

To już przedostatni weekend sezonu SUPERNOVA Po serii kreatywnych wybuchów i artystycznych popisów: w ten piątek bawimy się ze znanymi i kochanymi rezydentami: duetem Flirtini, Zuzą OK i ich gośćmi!

ELEKTRYKÓW
MENT XXL i JEDYNAK ogrzeją swoimi czułymi, gorącymi kawałkami każdy plenerowy wieczór. Tym razem gościnie: DJ NOZ. Będzie romantycznie i ekstatycznie.

PLENER 33
Plener jest OK i zawsze był. Tańczcie z dziewczynami, jeszcze będzie czas tęsknić za zabawą pod rozgwieżdżonym niebem.
LAY DJ / NEEN NAH / ZUZA OK

B90
Specjalny koncert KAMP! o północy i fruwanie z ekipą ICI COLO: Lil Baby, VTK, Rudeboy.

PLENUM
Ostatni z cyklu wernisaży Ulica Elektryków x Bombay Sapphire. Grafiki Natalii Pawlak - autorki tegorocznej identyfikacji wizualnej Pleneru 33 dołączą do prac Patrycji Podkościelny, Alicji Lesiak, Mateusza Króla, Ady Zielińskiej, Pauliny Hanzel i Małgorzaty Pawińskiej, Aleksandry Ołdak i Poli Augustynowicz.

W4 Food Squat
Jeśli jeszcze nie spróbowaliście któregoś ze specjałów W4 - to jest ten moment! Naturalne winko ze specjalnej selekcji Terroirystów, kolorowe szprycerki Nie Przelewki cieszące oko, pizza bianca z Pizza Trucka, fryty z Carmnika, tacosy Panczo, miska mocy Nie/Mięsnego, funky street food ŁĄ BUS, a może hot dog House of Seitan? Jedzcie i pijcie, nim złapiecie fomo!

Drizzly Grizzly
Przytulna atmosfera, świetny bar i klimat na czilaut.

SUPERNOVA Elektryków świeci pełnym blaskiem do końca września! Ładujcie akumulatory, zabierajcie ulubionych kosmitów i wpadajcie do nas!

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w kompleksie SQUARE przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się w pomieszczeniu, zakryj usta i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk.

Informacja o biletach

Wstęp po 22:00 20zł
18+

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.