• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Flapjack

Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert FLAPJACK "Tribute to Guzik", dedykowany pamięci zmarłego w 2021 roku wokalisty zespołu, Grzegorza Guzika Guzińskiego.

FLAPJACK
Cała historia zaczęła się pewnego grudniowego dnia 1993 roku, kiedy to Robert Friedrich i Maciej Starosta postanowili założyć zespół muzyczny, który zostanie zapamiętany przez tłumy słuchaczy i będzie pewna odskocznia od rodzimego Acid Drinkers.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek "Hrap-Luck" Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin "Wimek" Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander "Olass" Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz "Guzik" Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue.

Flapjack ma w swoim dorobku cztery płyty ("Ruthless Kick", "Fairplay", Juicy Planet Eart" i "KeepYourHeads Down") oraz wiele koncertów i tras koncertowych z zaprzyjaźnionymi zespołami polskiej sceny metalowej, grał również na jednej scenie m.in. z legendarnym Faith No More.
Utworów, wykonywanych przez zespół Flapjack, nie możemy przyporządkować do jednego, konkretnego gatunku muzycznego. Muzyka Litzy, Guzińskiego, Jahnza i Ślimaka, to połączenie trash metalu z hardcore punkiem, zawierającym elementy rap rocka oraz rap core. Głębokie teksty oraz ciężkie brzmienia, kontrastują z wpadającą w ucho melodią, czyniąc utwory Flapjack'a docenianymi zarówno w gronie osób, poszukujących przesłania, płynącego z każdym dźwiękiem, jak i tych, którzy preferują melodyjne harmonie.

W styczniu 2021 roku zmarł wokalista zespołu, Grzegorz Guzik Guziński, pozostawiając po sobie pustkę w sercach fanów i muzyków, z którymi współpracował. Chcąc uczcić tego nietuzinkowego artystę, znakomitego tekściarza i muzyka, naszego kolegę i przyjaciela zdecydowaliśmy się na spotkanie się w prawie oryginalnym składzie Flapjack by spędzić ze sobą po latach trochę czasu i zrobić "Tribute to Guzik" . Zrobimy to najgłośniej i najmocniej jak tylko potrafimy!
Czyli po prostu Ruthless kick!

Skład:
Robert "Litza" Friedrich
Maciej "Ślimak" Starosta
Maciej Jahnz
Michał "Mihau" Kaleciński

Pozycje wokalistów w tym składzie objeli:
J Kroto Cokesky z zespołu Hope oraz Rafał "Hau" Mirocha

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  80 zł
 • Przedsprzedaż
  70 zł
Bilety
Przedsprzedaż 70 zł
Bramka w dniu koncertu 80 zł

Opinie