stat

Fit Mama&Baby

Zajęcia przeznaczone są dla rodziców z maluszkami (kobiety po połogu; po porodzie drogami natury: 6 8 tygodni, po CC: 10 12 tygodni). Celem zajęć jest pogłębienie więzi pomiędzy maluszkami a rodzicami, kontakt dziecka z rówieśnikami oraz wymiana doświadczeń pomiędzy rodzicami.

Ponadto kobiety w odpowiedni sposób, dostosowany do ich stanu fizjologicznego wracają do formy, nabierają siły, kondycji oraz odbudowują swoje ciało po ciąży i porodzie. Duży nacisk kładzie się również na właściwe angażowanie i rozluźnianie mięśni dna miednicy, naukę efektywnego oddechu i nawyków codziennych oraz profilaktykę rozejścia mięśni prostych brzucha. Trening jest dostosowany do humoru dziecka. Jeżeli maluszek podczas danego ćwiczenia płacze, na bieżąco jest ono modyfikowane. Trening trwa 45  - 50 min, gdzie uczestniczki ćwiczą z różnym sprzętem. Ostatnie 10 - 15 min poświęcane jest na czas rodzica z dzieckiem, gdzie poprzez właściwie dobrane zabawy do rozwoju maluszka jest prawidłowo stymulowane.

Ważne zabrać na zajęcia:
- matę,
- skarpetki antypoślizgowe (uczestniczki ćwiczą bez butów, w skarpetkach lub na boso);
- kocyk dla dziecka,
- gruby ręcznik.

8 - 16 maja 2021, godz. 11:00

Gdańsk, Kowale
bilety 20 zł
cze 6

niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 399 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.