stat
Impreza już się odbyła

Fisz - DJ set

Promotorzy gdańskiego klubu SASSY, usytuowanego na 7p Słonego Spichlerza w samym sercu Wyspy Spichrzów, mają niebywały pomysł na rozkręcenie imprezowego lata. Tak mówią o swoim nowym projekcie, który realizowany będzie na Roof Topie klubu.

Każdy ma swego ulubionego muzyka, często nie jednego; chodzimy na koncerty, słuchamy nowych i starych utworów, płyt, oglądamy klipy. Czasem zastanawiamy się skąd ONI biorą pomysły na nowe kompozycje. A nic nie bierze się z niczego, każdy ma swe inspiracje, muzykę na której się wychował, tę którą odkrył później, aż do współczesnych wzorców czy upodobań.

My chcemy je poznać! A Wy? Dlatego chcemy postawić uznanych twórców w niecodziennej dla nich sytuacji. Zachowamy dla nich scenę, pozwolimy im dalej błyszczeć, ale zabronimy grać ... własne utwory!
Co więcej nie pozwolimy im na wykonanie nawet cudzego utworu... bo naszym zamysłem jest sprawić by zagrali jako DJ-e, to co uważają za dobre, co polecają, muzykę która wprawia odbiorców w dobry nastrój i sprawia, że chce się tańczyć.

Już 19 lipca rusza cykl "Under The Stars", który co dwa tygodnie na klubowym Roof Topie, z piękną panoramą Gdańska, będzie gościł artystów doskonale znanych z koncertowych scen i radiowych playlist w roli DJ-ów.

Pierwszym występującym gościem będzie FISZ (Bartosz Waglewski), znany wokalista, instrumentalista i autor tekstów, współzałożyciel zespołów Fisz Emade Tworzywo, Kim Nowak i Waglewski Fisz Emade. Wraz z ojcem, Wojciechem Waglewskim, prowadzi w Trójce audycję "Magiel Wagli" prezentując utwory z różnych gatunków muzycznych. Mieszanka, którą proponuje jako DJ radiowy jest bardzo szeroka, w roli DJ-a klubowego zaprezentuje selekcję z przewagą utworów tanecznych.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.