stat
PATRONAT

Fish (5 opinii)

Koncert Fisha przeniesiony z 9 listopada 2020 na 13 października 2021, odbędzie się w innym terminie. Trasa koncertowa artysty będzie kontynuowana, czekamy na ogłoszenie nowej daty występu w Starym Maneżu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w przypadku nowego terminu.

Przepraszamy za niedogodności.
Legendarny Fish wróci do Polski w 2021 roku promując swój nadchodzący album "Weltschmerz", a także grając utwory ze swojej pierwszej solowej płyty, czyli "Vigil In a Wilderness Of Mirrors"! 

Album "Weltschmerz" będzie miał premierę w maju 2020, jako ostatni rozdział w muzycznej karierze Fisha.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Trasa "WELTSCHMERZ" / "VIGIL IN A WILDERNESS OF MIRRORS"

Fish doskonale znany jest w Polsce zarówno z występów z Marillion, jak i ze swojej solowej działalności. To właśnie z Marillion nagrał takie kultowe już dla rocka progresywnego albumy, jak m.in.: "Script For A Jester's Tear", "Fugazi", "Misplaced Childhood" czy też "Clutching at Straws". Po nagraniu tej ostatniej płyty Fish rozstał się z Marillion i poświęcił solowej karierze. Jako artysta solowy Fish porusza się w stylistyce współczesnego popu, tradycyjnej muzyki folk oraz oczywiście rocka, a przez słuchaczy Radia Planet Rock uznany został za jeden z najlepszych głosów w muzyce rockowej.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2018)


Jego debiutancki album - "Vigil In a Wilderness Of Mirrors" z 1990 roku - zostanie odegrany podczas nadchodzącej trasy. Fish nagrał łącznie 10 albumów solowych, które za każdym razem porywały fanów. Najnowszy studyjny album Fisha, "Weltschmerz", o którym artysta już wcześniej wypowiadał się, że będzie "wyjątkowy na każdym poziomie", ukaże się w maju 2020 roku!

Artysta komentuje: "Mam nadzieję, że czekanie będzie tego warte. Zawsze mówiłem, że nie chcę nagrywać albumu tylko dla samego faktu, ale chcę wydać płytę, kiedy jest gotowa i kiedy jestem przekonany, że to najlepszy materiał na jaki mnie stać. To moja ostatnie dzieło i chcę, aby był to mój najlepszy solowy projekt."

Informacja o biletach

wkrótce
lut'22 24

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 130 zł
przedsprzedaż 110 zł
Kup bilet
sie'22 22

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 159 zł
Kup bilet

Opinie (5)

 • (1)

  Iść mus.

  • 8 1

  • Skąd Ty w 2019 roku

   Wiedziałeś, że będzie ten koncert :)

   • 2 0

 • Szkoda że w tym lokalu

  • 1 1

 • Mr. Punch

  Jeżeli chcecie posłuichać dobrą wersje marillion posłuchajcie Włoskiego zespołu Mr. Punch .
  Zespół wymiata a gitarzystka Marcellą Arganese która wspólpracuje z zespolem Ubi Major wymiata . Zespół jest znany w calej europie tylko w Polsce jeszcze go nie było , Warto obejrzeć na Y.T.

  • 0 1

 • Czy legendarny oznacza tu posunięty w latach? W Polsce legendą jest Marillion Rodowicz.

  • 7 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , spotkanie , wystawa
  wrz 11-18.12
  g. 19:30
  Gdańsk, Kolonia Artystów
  OPA #06
 • muzyka alternatywna , rock , muzyka elektroniczna
  wrz 23
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Maverick
  Czwartkowe Live Music: Popielnica