• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Film Ania - uroczysta premiera

Gdyńskie kino Helios w Centrum Riviera zaprasza widzów na wyjątkowy pokaz filmu dokumentalnego prezentującego życie Anny Przybylskiej. 6 października odbędzie się uroczysty pokaz przedpremierowy filmu ANIA z udziałem twórców, rodziny i przyjaciół aktorki. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Relacja z imprezy

Na widzów czeka inspirująca historia odważnej, kochającej życie, spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces i sens życia. Rodzina wspomni o tym, jaka była poza kamerami i jaką była mamą.
Plan premiery:
19:00
- przebycie gwiazd
- ścianka foto
- drink powitalny
- słodki poczęstunek
około 19:40
- mini recital - Andrzej Piaseczny - transmisja live
około 20:00
- rozpoczęcie części oficjalnej
20:30
- Projekcja filmu

Pełnometrażowy film prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy publicznym życiem zawodowym a życiem rodzinnym. Wspólne chwile wspominać będą między innymi: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów: Katarzyny Bujakiewicz, Anny Dereszowskiej, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Piasecznego, Michała Żebrowskiego.

Przed projekcją filmu na każdego widza czekać będzie welcome drink, słodki poczęstunek, premierowa ścianka i czerwony dywan, na którym będzie można spotkać się z gwiazdami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Część oficjalną uświetni mini recital Andrzeja Piasecznego.

Przedpremierowy pokaz filmu biograficznego ANIA odbędzie się 6 października w gdyńskim kinie Helios. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie: www.helios.pl, tam także znaleźć można szczegółowy plan wydarzenia. Tego wyjątkowego pokazu nie można przegapić!

Opinie