stat
Impreza już się odbyła

Filip van der Brym - Premiera Nowego Programu

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up comedy w Gdańsku! Wystąpi Filip van der Brym.

Urodził się w Polsce, ale dorastał i studiował w USA oraz Holandii. Jego zrelaksowana osobowość sceniczna, połączona z przemyślanym materiałem, zadowoli nawet największych komediowych snobów. Grał m. in. w Operze Leśnej, Amfiteatrze Kadzielnia i na Torwarze. Występował dla BBC i Polsatu. Supportował m. in. Rafała Paczesia, Lotka, Kacpra Rucińskiego czy Rafała Rutkowskiego oraz anglojęzycznych komików: Judah Friedlanera i Ian'a Fidance. Występował również na Top of the Top Sopot Festiwal. Inteligentny, momentami niepoważny, zawsze kochający zabawę, zabierze Cię ze sobą w podróż po komedii, by dać upust irytującym frustracjom. Filip odnajduje rozsądek w śmiechu. Zapraszamy do śmiania się razem z nim.

Prowadzenie: Filip Rombel i Adrian Szostek

- Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.
- Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
- Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
- Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
- Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
- Bilety dla osób z certyfikatem szczepienia COVID-19 są dostępne wyłącznie dla osób, które posiadają ważny certyfikat szczepienia, który należy okazać przy wejściu na wydarzenie.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.