stat
Impreza już się odbyła

Fiesta Latina - C-Tite & Rewii Samba Fever

Latynoska impreza z gorącą muzyką i pięknymi tancerkami to coś czym chcielibyśmy zakończyć ten jedyny i najpiękniejszy miesiąc roku, czyli maj. Wyprzedzamy trochę, mamy nadzieję upalne lato, żeby już teraz rozpocząć letni karnawał w gorących rytmach prosto z Ameryki Łacińskiej. Będzie dużo dobrej muzyki, szalone i rozgrzewające do czerwoności tancerki oraz mnóstwo owoców tak charakterystycznych dla tego klimatu.

w każdą sobotę (do 28.08), godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 - 30 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Zaprosiliśmy na tą noc specjalistę od rytmów latino, a jednocześnie bardzo lubianego w naszym klubie C-Tite. W tą sobotnią noc będzie on pełnił rolę Rezydenta Miasta Aniołów. To jeszcze nie koniec, pojawią się zmysłowe i piękne dziewczyny z Rewii Samba Fever, które stworzą latynoską oprawę tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Będą też owoce dla naszych Gości. A personel klubu też swoją stylistyką nawiąże do tej wyjątkowej i niepowtarzalnej imprezy.

Musicie w tym dniu koniecznie odwiedzić Miasto Aniołów, taka impreza jak Fiesta Latina tylko u nas i tylko 25 maja, startujemy o 21:00.

Tyle atrakcji, a bileciki w tej samej cenie 15 PLN.
Kto chce wejść za darmo na tą imprezę?
21:00 - 23:00 w tych godzinach, wszyscy Goście przychodzący do Miasta Aniołów w dowolnych latynoskich strojach mają wstęp wolny i otrzymują drinka gratis.

Jak zwykle będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Jest rzeczą jasną, że nie zbraknie muzyki latynoskiej, w końcu za konsoletą będzie C-Tite.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

---
C-Tite - DJ/DVJ, producent mashupów, remixer z Torunia. Stały gość najlepszych klubów w Polsce. Rezydent toruńskiego klubu No1. Miłośnik muzyki elektronicznej w wielu odmianach, prezentujący najświeższe brzmienia i muzyczne trendy. Jego sety to mieszanka tanecznych odmian House przełamana bangerami z gatunku Rnb/Moombathon, doprawiona autorskimi Mashupami i Remixami. Na scenie od 2002 roku. Mistrz Polski DJów w miksowaniu 2011. Mistrz Polski Djów 2010. Toruński DJ Roku 2011 i 2012 (plebiscyt Radia GRA). Finalista konkursu na najlepszego DJa Projektu Plaża TVN i FTB 2009. Finalista międzynarodowego Ibiza DJ Awards Bedroom Competition 2011. Finalista i zwycięzca ponad 20 turniejów/konkursów/mistrzostw DJskich od 2006 roku. Tester sprzętu dla serwisu infomusic.pl, juror mistrzostw Polski DJów.

Rewia Samba Fever - specjalizujemy się w tańcach brazylijskich i latynoamerykańskich. Jesteśmy pierwszą profesjonalną Rewią na Pomorzu Polskim, tańcząca prawdziwą sambę brazylijską. Zdobywamy wiedzę i szkolimy swoje umiejętności u największych Gwiazd z Brazylii. W naszej Rewii występują wyłącznie doświadczeniu tancerze, którzy zajmują czołowe miejsca w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach tanecznych. Dwukrotnie gościnnie wystąpiliśmy w programie TVP 2 Pytanie na Śniadanie. Ponadto nasi tancerze zostali docenieni przez jurorów i publiczność programu Mam Talent. Stale udzielamy się charytatywnie i wspieramy promowanie kultury brazylijskiej w Polsce.

Sebastian Góra - autor zdjęcia użytego do plakatu.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
Do godz. 23:00 - goście w strojach latynoskich - wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko
  sie 2-3
  poniedziałek - wtorek, g. 21:30 - 05:00
  Sopot, Ego Sopot
  Monday in Ego | Dj Vibe
 • clubbing / disko , pubbing , muzyka na żywo
  sie 2-3
  poniedziałek - wtorek, g. 21:00
  Gdańsk, Bunkier
  Loco Latino x Yoorek