stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Fetish Valentines

Walentynki międzynarodowy festiwal misiów, czerwonych serduszek, słodyczy i wszechogarniającej tandety. Nie tym razem! W Bunkrze razem z Tolerado, chcemy zerwać z kiczem. Szukamy prawdziwej miłości. Takiej dla dorosłych.

W trakcie imprezy elektryzujące pokazy, które niewątpliwie pobudzą wyobraźnie. Scena prowadzona przez Charlotte zapłonie za sprawą:
- Maciej "Gąsiu" Gośniowski: Przedstawiciel polskiej kultury Queer. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Współpracował z tak wybitnymi nazwiskami jak Krzysztof Warlikowski, Jacek Łumiński czy Marta Ziółek. Reżyser spektaklu "Borderline Queen. Kerstas" w Teatrze Narodowym w Wilnie. W swojej twórczości inspiruje się sztuką trashu, przełamując przy tym stereotypowe postrzeganie płci. Sam określa się zdaniem "Masculine enough to be Queer".

- Black Diva: performerka burleski, dragqueen. Od dwóch lat związana z warszawską sceną performatywną. W swojej działalności stawia na wyraźny charakter, wywołując w odbiorcy przeróżne emocje dzięki różnorodnym numerom; od klasycznych burleskowych elementów przez monster drag na kombinacji igieł i płomieni kończąc. Uczestniczka balli voguingowych, licznych dragshows, twórczyni kostiumów. Głównie zajmuje się neoburleską, którą traktuje jako narzędzie nie tylko do wyrazu artystycznego ale manifestowania kobiecości, ciałopozytywności i świadomej relacji ciało-umysł.

- The Livbertine - queer burlesque performer - Kobieczyzna/mężbieta. Od dwóch lat angażuje się w działania na scenie queer i polskiej burleski. Współtworzy kolektyw scenicznych odszczepieńców - Queer Explosion. Uwielbia pięknie brzydkie i brzydko piękne. W scenicznym performance poszukuje alternatywnych rozwiązań i nieoczywistych środków wyrazu. Świadomie odrzuca klasyczne kanony piękna i gatunkowe bariery.

Jesteście gotowi uwolnić swoje dzikie "Ja" ?  W trakcie wydarzenia można będzie wesprzeć zbliżający się VI Trójmiejski Marsz Równości!

[ENG]

Valentine's Day - an international festival of teddy bears, red hearts, sweets and overwhelming trash. But not this time! In Bunkier, together with Tolerado, we want to break with this kitsch. We are looking for true love. The kind that's for adults.

Open from 5 p.m.
Till 9 p.m. - FREE
From 9 p.m. - 15 PLN

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Kontakt
    530-917-788
Wejście do 21 - bezpłatne
Po godzinie 21 - 15 PLN

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.