stat
Impreza już się odbyła

Festyn z siatkarzami Lotosu Trefl

Zapraszamy na fetę, która odbędzie się na plaży przy molo w Brzeźnie. Start imprezy przewidziany jest na godz. 12, a zespół pojawi się około godz. 15. Wcześniej na fanów siatkówki czekać będą różne atrakcje.

W Brzeźnie stawią się wszyscy polscy siatkarze i członkowie sztabu szkoleniowego Lotosu Trefla. Zabraknie zagranicznych zawodników: Sebastiana Schwarza i Murphy'ego Troya, którzy wyjechali już do swoich krajów i wkrótce rozpoczną pracę na zgrupowaniach narodowych reprezentacji. Niepewny jest także przyjazd Marco Falaschiego, który znalazł się kadrze B reprezentacji Włoch. W ojczyźnie przebywa obecnie także Anastasi. Włoch zapowiedział jednak, że pojawi się w sobotę w Gdańsku.

O godz. 15 siatkarze zaprezentują wywalczony Puchar Polski, trofeum za wicemistrzostwo kraju, a także srebrne medale PlusLigi.

Po części oficjalnej będą bawić się z fanami, a ok. godz. 16 rozegrają pokazowy mecz z Klubem Kibica Lotosu Trefla. Wspólna zabawa po prawej stronie molo w Brzeźnie zacznie się już o godz. 12. Na kibiców czekać będą rozmaite atrakcje: dmuchane boisko do siatkówki, szkółka kitesurfingu KiteAcademy.pl czy pokazowe rozgrywki we frisbee. Prócz tego przyjaciele gdańskiego zespołu będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody, m.in. pamiątkowe koszulki z okazji wywalczenia przez gdańszczan tytułu wicemistrzów kraju i Pucharu Polski. Najmłodsi, podobnie jak na meczach Lotosu Trefla, będą mogli spędzić czas w kąciku zabaw, gdzie spotka się z nimi maskotka Treflik.

Wszystkim towarzyszyć będą Cheerleaders Flex Sopot oraz małe cheerleaderki ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Gdańsku, które występowały podczas spotkań Lotosu Trefla w Ergo Arenie. O godz. 12:30 wystartuje turniej siatkówki plażowej. Do zdobycia będą m.in. koszulki meczowe Lotosu Trefla, karnety na przyszły sezon, klubowe gadżety czy piłki. Zgłoszenia par można przesyłać pod adres m.walczak@lotostrefl.pl. Jeśli lista 16 zespołów nie zostanie zamknięta do piątku, do godz. 16, zapisy będą możliwe również na plaży od godz. 11:30.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • spotkanie , zajęcia rekreacyjne
  cze 6-7
  sobota - niedziela, g. 16:00
  Gdańsk, Hevelianum
  Piknik na Zdrowie online
 • warsztaty , kurs tańca , zajęcia rekreacyjne
  maj 29-30.08
  g. 10:00
  Gdańsk, Werel Dance Studio
  Werel Dance Studio