stat
Impreza już się odbyła

Festyn Świąteczny

  • niedziela, 15 grudnia 2019,
    godz. 16:30
  • Gdańsk, Śląska 66b / Plac przed Restauracją Czardasz
  • wstęp wolny

Rada Dzielnicy Przymorze Małe zaprasza 15 grudnia o 16.30 na Festyn Świąteczny.

sie 15

sobota, godz. 9:00 - 15:00

Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 14:00 - 18:00

Wstęp wolny
W programie Festynu odbędzie się między innymi występ kaszubskich gwiżdżów, czyli zespołu kolędniczego "Gwiazdka z Tuchlinka" przebranych za postacie bociana, gwiazdora, diabła, policjanta, kominiarza, babę, dziada i inne.

W 2018 roku "Gwiazdka z Tuchlinka" zajęła III miejsce w konkursie dla grup kolędniczych organizowanego w ramach 46. Góralskiego Karnawału w Bukowinie Tatrzańskiej. W konkursie tym brało udział 50 grup kolędniczych z województw: małopolskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Kolędnicy z Pomorza zajęli zaszczytne podium.

W najbliższą niedzielę będzie można ich obejrzeć podczas Festynu Świątecznego na Przymorzu Małym, który odbędzie się na placu przy ulicy Śląskiej 66 (w pobliżu restauracji Czardasz).

W ramach spotkania świątecznego zapraszamy także na wspólne śpiewanie kolęd, opłatek z Radnymi oraz poczęstunek.

Dzielnica Przymorze Małe uzyskała w tegorocznych wyborach bardzo wysoką frekwencję wyborczą, a Przewodniczący Zarządu Marcin Mickun uzyskał najwyższy wynik wyborczy spośród wszystkich Radnych wybranych do rad dzielnic.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij