stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festyn Bezpieczna Trasa (3 opinie)

Dmuchańce, interaktywne symulatory, miasteczko drogowe, pokazy ratownictwa, serwis rowerowy, darmowa wata cukrowa, malowanie buziek, scena z ciężarówki, koncert, konkursy, zabawy, nagrody i wiele więcej!

maj 31

niedziela, godz. 12:00

Wstęp wolny
Tak jednym tchem można opisać festyn rodzinny, które odbędzie się już 20 maja na Targu Węglowym w Gdańsku. To już V edycja wydarzenia, które zostało tak ciepło przyjęte przez mieszkańców Gdańska i okolic, a z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Podczas Bezpiecznej Trasy, atrakcji dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością nie zabraknie! W programie masa niespodzianek dla milusińskich oraz ich rodziców.

Celem akcji jest przede wszystkim promowanie bezpiecznego zachowania oraz zwrócenie uwagi najmłodszych oraz ich opiekunów na to, jak bezpiecznie korzystać z dróg, ścieżek rowerowych i chodników. W związku z tym, termin eventu oczywiście nie jest przypadkowy. Już tylko miesiąc i początek upragnionych przez wszystkich wakacji będzie faktem, a to wiąże się ze wzmożonym ruchem turystycznym na drogach oraz niestety większą ilością wypadków.

Dodatkowo, podczas wydarzenia dostępna będzie darmowa stacja do serwisowania rowerów, dzięki czemu fani rowerowych kółek będą mogli sprawdzić, zdiagnozować i podszlifować stan techniczny swoich jednośladów.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały takie instytucje jak Policja, Straż Pożarna czy Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, których obecność pozwoli na przekazanie cennej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa drogowego.

Organizatorem wydarzenia jest PKS Gdańsk - Oliwa SA - czołowy pomorski gracz na rynku TSL. Na rynku od 1966 roku, od początku z centralą w Gdańsku. Obecnie firma posiada 15 oddziałów w całej Polsce i świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

Firma, od wielu lat realizuje liczne inicjatywy z zakresu CSR, w tym już po raz piąty akcję Bezpieczna Trasa. Zapowiada się ciekawie? A to jeszcze nie koniec atrakcji! Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Tegoroczna Bezpieczna Trasa to również okazja do promowania zdrowego trybu życia, którą wspierać będą pomorskie ikony sportu - piłkarze ręczni z klubu Wybrzeże Gdańsk, z wicemistrzem świata Marcinem Lijewskim na czele! Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz Patroni medialni: Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk Partnerzy: Promy24.com, ZAWIATY Twoje miejsce na Kaszubach, Blogtransportowy.pl, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, Straż Pożarna, Decathlon Rumia 20 maja 2017- Targ Węglowy w Gdańsku! Start o godzinie 12:00! Wstęp wolny! ZAPRASZAMY i do zobaczenia!

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.