stat
Impreza już się odbyła

Festiwal gęsiny

Niechaj niesie się nowina ze w winnicy jest gęsina. Smak tradycji jej bogaty znany od pradziada chaty. Przyjdźcie wiec na smaczną gąskę, zupkę danie lub przekąskę. Zapraszamy na Gęsinę, tu przyjemność cię nie minie. Festiwal gęsiny w Winnicy Nawrot. Przez cały weekend serwujemy potrawy z gęsi. W sobotę koncert na żywo.

Już 08.11 (piątek) o 18.30 zagra Piotr Słupczyński a w sobotę 09.11 o 18.30 premierowo zagra u nas Acoustic Travel w duecie Adam Skrzypczyk i Magdalena Lasota - od lekkiego jazzu do melodyjnego pop. Marcińskie rogale, kopytka z dyni, dania z gęsi i wiele innych przysmaków.

Uwiedziemy Cię smakiem!

LIVE MUSIC

Wystąpią..

08. listopad 2019, 18:30 godz.
Piotr "Słupek " Słupczyński, rocznik 1966!
Śpiewający autor i gitarzysta, piszący proste piosenki o życiu.
"Muzykę którą gram najprościej nazwać - folkiem morskim.
Gatunki bliskie mojemu sercu to : folk, szanty, ballady country i irlandzkie w polskich tłumaczeniach oraz piosenka autorska, polski pop-rock."

09. listopad 2019, 18:30 godz.
Zespół Acoustic Travel to duet występujący wspólnie od dwóch lat, tworzą go Adam Skrzypczyk gitara i Magdalena Lasota wokal.
Ich stylistyka to połączenie różnych stylów muzycznych od lekkiego jazzu do melodyjnego Pop. Cechą szczególną zespołu jest duża wrażliwość muzyczna co przekłada się na oryginalne interpretacje wykonywanych utworów.
Wokalistka jest absolwentką wydziału jazzu na Akademii Muzycznej w Gdańsku, gitarzysta formacji to charyzmatyczny i wszechstronny muzyk. Wspólnie tworzą niepowtarzalny klimat.

Przez cały weekend będziemy pysznie jeść i świetnie się bawić.

Informacje i rezerwację pod numerem i mailem:
+48 883 359 516 lub restauracja@winnicanawrot.pl

Tego nie można przegapić!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.