• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festiwal Wieloświaty - Radek Rak, Anna Kańtoch i Łukasz Orbitowski

Spotkania z autorami, sesje RPG z mistrzami gry z Pomorza, strefa planszówek, konsole z grami, stoiska z książkami i podręcznikami RPG - w dniach 20-22 maja Biblioteka Sopocka zaprasza na pierwszą edycję festiwalu historii fantastycznych WIELOŚWIATY. Będzie można spotkać się m.in. z Radkiem Rakiem, Anną Kańtoch, Pauliną Hendel, Łukaszem Orbitowskim, Robertem M. Wegnerem oraz Michałem Gołkowskim. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Relacja z imprezy

lip 10

niedziela, godz. 11:00 - 19:00

Sławutowo, Wejherowska 76
bilety 25 zł
ulgowy 16 zł
wrz 15-16

czwartek - piątek, godz. 09:00 - 19:00

Wstęp wolny
Według jednego z Mistrzów Fantastyki, Terry'ego Pratchetta, Biblioteka to miejsce, w którym książki
są w stanie nagiąć czas i przestrzeń. Idąc tropem Pratchetta Biblioteka Sopocka zdecydowała się na
podjęcie stanowczego kroku w celu ustalenia jak bardzo mogą zostać one nagięte i 20 maja otwiera
drzwi do fantastycznych WIELOŚWIATÓW.

Festiwal Historii Fantastycznych WIELOŚWIATY to pierwszy tego typu Festiwal organizowany przez Bibliotekę Sopocką. Dzięki współpracy z wydawnictwami i lokalnymi partnerami udało nam się zaprosić autorów i gości, którzy przypomną naszym czytelnikom, że fantastyka jest gatunkiem obfitującym w świetną prozę.

WIELOŚWIATY otworzy spotkanie z Łukaszem Orbitowskim, w piątek 20 maja. W sobotę gościć będziemy Paulinę Hendel, Roberta M. Wegnera i Michała Gołkowskiego. Ostatniego dnia Festiwalu gośćmi będą Radek Rak i Anna Kańtoch.

W trakcie Festiwalu Biblioteka Sopocka przygotowała również dodatkowe atrakcje: strefa Planszogrania współorganizowana z licznymi partnerami i patronami, gry RPG prowadzone przez profesjonalnego "Mistrza Podziemi" czy też Gra Miejska organizowana przez lokalną firmę eventową DRAKA.

Organizator: Biblioteka Sopocka, Sopoteka

Partnerzy WIELOŚWIATÓW: Miasto Sopot, Muzeum Sopotu, Statek Pirat, Sopot Centrum, powergraph, PRB, Hengal, Rare Printed Gear, Kartografia Niepraktyczna, Legimi, inkBOOK

Patroni medialni: trojmiasto.pl, Nowa Fantastyka, Alfabet Wojtusika

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.