stat
Impreza już się odbyła

Festiwal Kolorów w Gdańsku 2016

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Festiwal Kolorów, który odbędzie się 9 lipca na Placu Zebrań Ludowych już od godz. 16.00!

Festiwal Kolorów to darmowa impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. W tym roku Festiwal wyruszył w trasę już po raz czwarty, a z roku na rok harmonogram powiększa się o dodatkowe miasta oraz atrakcje czekające na uczestników. Celem Festiwalu jest niezapomniana zabawa w sercu wyrzutów kolorów Holi, które będzie można nabyć na miejscu lub wygrać w konkursach. Dodatkowo na miejscu Lipton IceTea orzeźwi nas swoimi napojami, będziecie mogli skorzystać z fotobudki, zrobić sobie zdjęcie na profesjonalnej ściance do zdjęć Ice Watch, gdzie będzie można wygrać zegarek.

Festiwal Kolorów to znany i lubiany event odbywający się w największych miastach Polski. Wydarzenia zrzeszają młodzież oraz starszych uczestników z wielu regionów,zapewniając wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii, dobrą muzykę, pyszne jedzenie, a przede wszystkim świetną zabawą wśród kolorowej chmury kolorów Holi.

Na smakoszy w miasteczku gastronomicznym będzie czekał szeroki wybór foodtrucków, które przyjadą z wielu zakątków Polski, aby zaprezentować swoją kuchnię.

Czekamy na Was 9 lipca na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, w godzinach od 16:00 do 22:00!

Pozytywne nastawienie do życia i jeszcze więcej czasu z przyjaciółmi - oto tegoroczna misja Festiwalu Kolorów!Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.