• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Festiwal Kino Letnie Sopot

Seanse festiwalu Kino Letnie Sopot - Zakopane odbywają się na drewnianej części sopockiego Molo. Codziennie, tuż po zachodzie słońca na wygodne leżaki i popcorn przy morskiej bryzie zapraszają Provident i AXA.

Wybierając się na projekcje, nie zapomnijcie o zakupie biletu na Molo.

RepertuarW ciągu dnia zapraszamy Was do naszej wyjątkowej kawiarni festiwalowej Koło Molo, zlokalizowanej w ogródku przy słynnej sopockiej fontannie. To tutaj znajdziecie festiwalowe foldery, napijecie się pysznej kawy i macie szansę zdobyć autograf filmowej gwiazdy. Z tego wyjątkowego miejsca, z widokiem na Molo i sopocką latarnię poczujecie atmosferę tego najsłynniejszego, tętniącego życiem polskiego kurortu.


Sopot -Zakopane-Giżycko Festiwal Kino Letnie to możliwość oglądania filmów codziennie, przez całe wakacje, w niepowtarzalnej scenerii przyrody nad morzem, w górach i na Mazurach. Najdłuższe drewniane molo w Europie oraz zakopiański Plac Niepodległości przy Krupówkach zamienią się w kina pod gwiazdami. Dodatkowo, we wszystkie wakacyjne wtorki i środy festiwal zacumuje w Giżycku, gdzie projekcje filmowe zaplanowano w Ekomarinie, nad przepięknym jeziorem Niegocin. To wyjątkowe miejsce, w którym filmy można oglądać również z zacumowanych jachtów. Dla żeglarzy przygotowano specjalną festiwalową częstotliwość radiową 87,7 MHz, dzięki której znajdą się na dobrej, filmowej fali.

Wygodnie i bezpiecznie Ze względu na tegoroczną, wyjątkową sytuację,sprawdzoną formułę festiwalu trzeba było wpisać w nowe realia.W trosce o komfort widzów, we wszystkich lokalizacjach Kina Letniego wprowadzono szereg udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Do wygrodzonych stref kin letnich będzie można wejść po czerwonym dywanie dopiero po dobrowolnym, bezdotykowym pomiarze temperatury i dezynfekcji rąk. Kinomani zasiądą na leżakach i ławach góralskich ustawionych w odpowiedniej odległości tak, by zachować wymagany dystans społeczny. Podczas seansów, zarówno obsługa kina, jak i widzowie będą nosić maseczki lub przyłbice.

Wiecej szczegółów na: www.kinoletnie.pl/bezpieczenstwo

Usłysz nas wszędzie Trzynasta edycja festiwalu obfituje w wyjątkowe atrakcje.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  8 zł
 • Bilet ulgowy
  4 zł
Bilet wstępu na molo:
normalny: 8.00 zł
ulgowy: 4.00 zł
nocny*: 8.00 zł
rodzinny 2 dorosłych + 1 dziecko: 18.00 zł
rodzinny 2 dorosłych + 2 dzieci: 19.00 zł
rodzinny 2 dorosłych + 3 dzieci: 20.00 zł
karnet normalny x15: 85.00 zł
karnet ulgowy x15: 40.00 zł

Opinie