• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festiwal Jazz Jantar: Erik Truffaz Quartet

Wydarzenie w ramach

Tegoroczna edycja Festiwalu Jazz Jantar startuje 2 listopada koncertem kwartetu słynnego francuskiego trębacza, Erika Truffaza. Erik Truffaz 4tet zagra materiał ze swojej ostatniej płyty EL TIEMPO DE LA REVOLUCION.

12 - 20 lipca 2024, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
ulgowy 30 - 40 zł
Kup bilet
lip 26-27

piątek - sobota, godz. 20:00

bilety 125 zł
przedsprzedaż 105 zł
W ciągu ostatnich kilku lat francuski trębacz Eric Truffaz zasłużenie wypracował sobie obok Nilsa Pettera Molvaera czy Bugge Wesseltoffta miano jednego z najciekawszych artystów kombinujących jazz z brzmieniami nowoczesnymi, od elektroniki i hip-hop przez muzykę etniczną po rock. Ta śmiałość zapewniła im wszystkim należną renomę, a Ericowi ponadto miejsce w pierwszym szeregu artystów wytwórni Blue Note. (...) Pojawienie się w międzyczasie szeregu następców, a z drugiej strony coraz lepsze i odważniejsze wyprawy w stronę jazzu i wykorzystania żywych instrumentów przez didżejów i innych muzyków przeróżnych nowych trendów, sprawiają, że muzyka Truffaz nie jest już tak unikatowa i nowatorska, jak była na przełomie dekady
Piotr Lewandowski / Popupmusic.pl

jazz - koncerty w Trójmieście


Erik Truffaz - trumpet
Patrick Muller - keybords, piano
Marcello Giuliani - bass
Marc Erbetta - drums

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  70 zł
 • Bilet ulgowy
  35 zł
Karnety jednodniowe normalne / koncerty: 70 zł

Karnety jednodniowe studenckie* i uczniowskie*: 35 zł

* sprzedaż karnetów wyłącznie w Klubie Żak, za okazaniem ważnej legitymacji oraz właściwej Karty przy zakupie biletów (1 legitymacja – 1 bilet), dla zniżek na Kartę do Kultury (studentów Akademii Muzycznej i na Kartę Dużej Rodziny) do wyczerpania limitów na dany dzień. Karnety obejmują wszystkie koncerty danego dnia.

Kasa Klubu Żak czynna w g.15.00 – 21.00 (sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; tel. +48 58 3440573 w.117.

Zakupione karnety nie podlegają zwrotom. Karnety tracą ważność z dniem 18.11.2013, a niewykorzystane limity przepadają.

Na koncertach w Filharmonii Bałtyckiej wszystkie miejsca numerowane. Na koncertach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane, liczba miejsc siedzących ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania koncertem wszystkie miejsca stojące. Bilety / karnety w cenie przedsprzedaży oraz zniżkowe na karty (KdK, KDR, KF) nie podlegają rezerwacji. Liczba karnetów / biletów w danej cenie limitowana. Na koncertach obowiązuje zakaz fotografowania i rejestrowania. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie. Informacje o zmianach będą zamieszczane na bieżąco na stronie festiwalu www.jazzjanta.pl i facebook.com/jazzjantar.

Płatności: gotówką/kartą w kasie Klubu lub przelewem na konto Klubu (wyłącznie po uzgodnieniu z kasą Klubu), odbiór opłaconych przelewem biletów wyłącznie z kasy Klubu w dowolnym terminie, ale nie później niż: pół godziny przed koncertem w Klubie Żak i trzy godziny przed koncertem 2.11.2013

Zasady rezerwacji karnetów / biletów na koncerty (nie dotyczą biletów sprzedawanych przez eventim.pl): rezerwacje przyjmowane są od 1.10.2013 przez kasę Klubu telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną (kasa@klubzak.com.pl) w terminie do 7 dni kalendarzowych poprzedzających datę koncertu. Rezerwację należy wykupić w ciągu 3 dni kalendarzowych od daty jej potwierdzenia przez kasę (niewykupione w tym terminie rezerwacje są anulowane). W przypadku, gdy na dany koncert pozostanie 20 (Klub Żak) lub 40 (Filharmonia Bałtycka) wolnych miejsc rezerwacje nie będą przyjmowane.

Opinie