stat
Impreza odwołana

Festiwal Czekolady Gdańsk - Sopot (2 opinie)

Największy Festiwal Czekolady po raz pierwszy zawita na granicę Gdańska i Sopotu! Spotykamy się 26- 27 września 2020r. Czekamy na Was w ERGO ARENIE!

w każdy piątek (do 31.12), godz. 18:00 - 22:30

Sopot,
bilety 170 zł
ulgowy 85 zł
Najlepsi Producenci czekolady z całej Polski spotkają się w Trójmieście!
Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów, a to wszystko za sprawą ziarna kakaowca, od którego zaczyna się ta historia "Bean to bar".
Magiczne aranżacje, atrakcyjny program i wielu znakomitych gości.

Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów.

Stałym elementem programu jest Konkurs Tortów i Małych Form dla miłośników cukiernictwa, w trakcie którego zachwycają nas jadalne arcydzieła sztuki.

Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej "Oddaj krew za torbę słodyczy", w którą od lat angażują się znane marki produkujące słodycze Wawel, TAGO, Super Krówka, Cocoa.

Impreza zachwyca wszystkich niezależnie od wieku.
Już nie możemy się Was doczekać!

W sprawie stoisk wystawienniczych proszę o kontakt telefoniczny: 730210619 lub na adres mailowy: wspolpraca@weform.com.pl

Opinie (2)

  • Odradzam

    Płatne wejście a w środku wszędzie kolejki i wszystko płatne

    • 2 0

  • Festiwal żenady

    Płacisz za wejście a w środku food traki... Są też stoiska z różnymi produktami w tym czekoladowymi, wszystko płatne nie wiadomo ile bo brak cen. Jedyna atrakcją dla dzieci to malowanie wafli pędzelkiem maczanym w czekoladzie... Jeden kubek mnóstwo dzieci i po pomalowaniu jedzenie.... W dobie koronawirusa... Bez komentarza.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.