stat
Impreza już się odbyła

Ferie w Gdańskiej Szkole Artystycznej

1 - 25 lipca 2021, godz. od, 16:00, do, 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

14 czerwca - 28 sierpnia 2021, godz. 13:00

Wstęp wolny
Gdańska Szkoła Artystyczna 2 lutego rozpoczyna kolejną edycję artystycznej, zimowej przygody ferii ze sztuką. Od kilku lat nasze letnie i zimowe półkonie zabierają dzieci w świat kreacji i fantazji. Dzieci same piszą scenariusze, są autorami scenografii, strojów, pięknych rzeźb i obrazów - słowem - prawdziwi artyści.
Dwa turnusy całodziennych zajęć dla dzieci z plastyką, malarstwem, teatrem, tańcem, akrobatyką, ceramiką i animacją poklatkową, są szansą na odnalezienie własnej pasji, poszukiwaniem wyrażania siebie, swobodną twórczością, ale też oswojenia się z wystąpieniami publicznymi - poznamy co to trema, wernisaż, zaprojektujemy plakat teatralny, zbudujemy scenografię. Zajęcia plastyczne dają przecież ogromną możliwość przełożenia własnych emocji na glinę czy papier. Zwracamy uwagę na to, by nasze dzieci ładnie mówiły, potrafiły tańczyć i śpiewać, a przy tym by były szczęśliwe i aby to dawało im energię do kolejnych działań i szalonych pomysłów. Nie zapominamy też o przygodach na świeżym powietrzu - gdy świeci słońce wychodzimy odetchnąć na świeże powietrze.

Dbamy o to, by każdy turnus miał inny program i żeby nikt się nie nudził; w pierwszym tygodniu ferii prym wiedzie teatr, w drugim film animowany, ale nigdy nie zabraknie zadań aktorskich, malarskich, scenograficznych czy rzeźbiarskich. Zajęcia odbywać się będą pod okiem naszych najlepszych instruktorów, aktorów i artystów, w profesjonalnie wyposażonych salach w samym sercu Wrzeszcza. Zapewniamy Państwa pociechom opiekę w godzinach od 8:00 do 16:30, pełne wyżywienie i doskonałą zabawę. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym: 7-12 lat. Każdy turnus kończymy realizacją dla rodziców, która w naszych małych artystach buduje poczucie własnej wartości, odpowiedzialności za grupę, oswaja z tremą przed wystąpieniami publicznymi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnusach:
I turnus 2 - 6 lutego Teatr i Plastyka
II turnus 9- 13 lutego Plastyka i Film Animowany


Koszt udziału w zajęciach to 560,00 zł / turnus / osobę ( koszt obejmuje wyżywienie)

Zapisy: biuro@gsa.net.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.