stat
Impreza już się odbyła

Feerie Wakacyjne

Oferta last minute! Z rzeczywistością postlockdownową nieodłącznie związane są co prawda ograniczenia w podróżowaniu, ale to nie przeszkodzi nam, żeby ruszyć w epicki, interkontynentalny trip.

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Funkcję opiekunów turnusu podczas Feerii wakacyjnych pełnić będą specjaliści od etnicznych, nieeuropocentrycznych brzmień z krakowskiego kolektywu Feeria. Człowiek Bakłażan i Dj Falafel ruszą na muzyczną eksplorację rejonów Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej w wariancie stacjonarnym z wolniejszym metrum na miarę czasów social distancingu i reżimu sanitarnego. Orient na downtempo? Disco z krainy tysiąca i jednej nocy? Może i szykujemy posiadówkę letnią, ale wciąż będzie gorąco jak w Lagos.

Audiotraveling ma przy tym ten plus, że w każdej chwili można ruszyć się z leżaka i skorzystać z pozostałych atrakcji ośrodka wczasowego Ulica Elektryków. Chilloutowa przestrzeń Plenum, ambienty w B90, piwka rzemieślnicze w Drizzly Grizzly i szama wielkomiejskiego świata w W4 Food Squat są na wyciągnięcie ręki. To jest właśnie all inclusive!


DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo

- W naszym kompleksie znajduje się nie więcej niż 1 osoba na 4 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników

- Zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos.

- Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

Dziękujemy za zrozumienie!
Elektryków ️️️

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.