stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Feeria + Lastadia

GAK Plama zaprasza na gdańską Zaspę na ostatnie koncerty (w tym roku!) w ramach cyklu "Muzyka w Blokowisku".

Feeria - zespół założony w 2016 roku za sprawą Dawida Walkusza i Macieja Cimaszkiewicza. Nazwa zespołu oznacza bogactwo i różnorodność mieniących się barw, pulsujących świateł lub wibrujących dźwięków, co idealnie komponuje się z muzyką, którą grają (Psychedeliczny Grunge, Neo-Psychedelia, Alt. Rock). Zespół zaczął aktywne działanie z wewnętrznych pobudek artystycznych po ich wcześniejszym projekcie, który miał formę czysto ironiczną. Charakteryzuje go indywidualne brzmienie kreowane produkcją domową. Od 2019r. dołączył do nich Michał Morawski, Marcin Kunda i Adam Stiller.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Lastadia - to 5-osobowy zespół indie z Gdańska, grający mieszankę shoegaze, dream popu, lo-fi. W skład zespołu wchodzą Cezary Kujach: wokal, gitara elektryczna, Mateusz Miszkiewicz: perkusja, Krzysztof Benkowski: gitara elektryczna, Paweł Duszyński: gitara basowa, Jan Kozak: gitara elektryczna.


Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona).
Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie paszportów covidowych. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os na 15m2 (sic!) + osoby zaszczepione, no i sami rozumiecie... chcemy się bawić ze wszystkimi, więc bądźcie przygotowani.
Prosimy także o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek na terenie Plamy GAK.

_
Wydarzenie współfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec.
 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.