stat
Impreza już się odbyła

Fear of Blood, Double Tap, Diatom

Zapraszamy na koncert Fear of Blood, Double Tap i Diatom.

kwi 18

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
kwi 21

wtorek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 100 zł
przedsprzedaż 90 zł
Fear of Blood
Zespół powstał w 2014 roku w Gdańsku. Zagraliśmy ponad 40 koncertów w Polsce, mini trasę z brazylijskim Lacerated And Carbonized. Promujemy teraz nasz debiutancki album długogrający pt. Seven Faces. Dla fanów Celtic Frost, Paradise Lost, Samael, Tiamat i nie tylko.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Linki:
www.facebook.com/fearbandpl
https://www.youtube.com/watch?v=mqhImbCaBYs

Double Tap
Zespół powstał w 2012 roku w Gdańsku. Pierwotnie skład był sześcioosobowy (chwilowo nawet siedmio). Po kilku zmianach basistów, próbach gry z DJ'em skład zespołu się wykrystalizował i od roku tworzy gramy w piątkę.
Debiutancki koncert miał miejsce w gdanskim Mechaniku, gdzie w styczniu 2013 graliśmy przed reprezentantami nowjorskiej sceny hardcore, zespołem Olde Yorke.
Styl gry zespołu to wypadkowa zainteresowań i inspiracji każdego z członków - od klimatów hiphopowych przez hardcore, po ekstremalne odmiany metalu. Sami nie staramy się go definiować, nie pozwalając zamknąć się w żadne stylistyczne ramy, mając równocześnie na uwadze, aby w rezultacie całość była spójna muzycznie i emanowała czystą energią.

https://www.facebook.com/DoubleTapTrojmiasto/
https://youtu.be/6ZBYOfuc_jc

Diatom
Trójmiejski zespół promuje właśnie swój najnowszy mini album "Diatom" wydany na CD przez wytwórnię Pies z Kulawą Nogą. Swoją muzykę określa jako post rock-metal, gdzie jest miejsce na rockową melancholię, metalową agresję i progresywne dźwięki.

https://www.facebook.com/diatom.band/
https://diatom.bandcamp.com/releases
https://youtu.be/qGYcCsyflCM

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij