stat

FastLove, a tribute to George Michael (3 opinie)

 • poniedziałek, 25 kwietnia, godz. 19:30
 • Lokalizacja
 • Bilety
  100 - 190
  Kup bilet

FASTLOVE" to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń oraz dobrej zabawy i wyprodukowane z niespotykanym rozmachem show oddające hołd życiu i twórczości George'a Michaela. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tego czasu zagranych zostało już ponad 250 koncertów na całym świecie.

Przedsięwzięcie od początku było skazane na sukces za sprawą postaci Andrew Browninga - odtwórcy roli George'a Michaela, wcielającego się w postać gwiazdy z niezwykłą autentycznością, oddającego charyzmę legendarnego piosenkarza za sprawą swojego wyjątkowego podobieństwa do George'a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


To właśnie z powodu tego łudzącego podobieństwa w 2006 roku Andrew został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do utworu "As", w którym wystąpił u boku zdobywczyni Grammy Award, soulowej piosenkarki Mary J Blige oraz samego George'a Michaela.
Ta współpraca otworzyła przyniosła mu rozpoznawalność, która ostatecznie doprowadziła do współpracy z Jamesem Taylorem - twórcą i producentem "FASTLOVE".

Ponadto "FASTLOVE" współtworzy obsada wokalistów, tancerzy, band oraz zespół artystów, którzy razem niestrudzenie pracowali nad tym, by wykreować autentyczny dźwięk oraz porywającą oprawę wizualną, przenoszącą w świat muzyki byłego lidera Wham!

"FASTLOVE" podbija serca fanów na wszystkich kontynentach, zdobywając entuzjastyczne recenzje oraz uznanie publiczności, a show pozostaje w ciągłej trasie, po raz kolejny już objeżdzając świat. W 2020 roku Fastlove po raz pierwszy zawita do Polski i z pewnością będzie to muzyczne wydarzenie, którego żaden fan George'a Michaela nie powinien przegapić.
Kup bilet

Opinie (3)

 • Andrew Browning.... fizycznie może i podobny, ale wokalnie to mu dużo, dużo brakuje. (2)

  Jestem fanem GM i słuchanie jakiejś podróby, która nawet nie daje złudzenia podobieństwa.....głos GM jest niepodrabialny i jedyny.

  • 6 1

  • A ty myślałeś że ktoś chociaż zblizy sie do jego poziomu? (1)

   Jest tylko 1 GM

   • 0 0

   • Jest ale w grobie.

    Chciales napisac "był tylko 1"

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.