Impreza już się odbyła
PATRONAT

Family Challenge

Jesteście gotowi na rodzinną przygodę? FAMILY CHALLENGE to cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla rodzin, które lubią aktywnie, ciekawie i wesoło spędzać wolny czas.

Na każdej imprezie czekają na Was dwie strefy atrakcji:

- sportowo-rekreacyjna, czyli rodzinny bieg na orientację,
- zabawy i edukacji, czyli stanowiska z grami, pokazami i animacjami.

Podczas rodzinnego biegu na orientację macie do wyboru trzy trasy. Sami decydujecie, na której chcecie wystartować. Długości i stopnie trudności tras są zaplanowane tak, aby każdy znalazł dla siebie odpowiedni wariant - rodziny z małymi dziećmi (także maluchami w wózkach), osoby starsze i z niepełnosprawnościami. Sami też wybieracie najbardziej dogodne tempo pokonania trasy - spacerkiem, marszem lub biegiem.

Cała trasa rozplanowana jest na mapie, którą otrzymacie przed startem. A co jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście mierzyć się z mapą? Nic nie szkodzi - dla początkujących będzie krótkie szkolenie. Na FAMILY CHALLENGE rywalizacja nie jest najważniejsza - liczy się wspólne pokonanie trasy, współpraca i dobra zabawa. Za to na mecie na wszystkich dzieci będzie czekać upominek!Zapisy i szczegółowe informacje na stronie: www.familychallenge.pl

Zgłoszenia: https://time-sport.pl/bieg/3904/

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.