stat
Impreza już się odbyła

Fakty i mity o laktacji

  • poniedziałek, 7 września, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Czy herbatki laktacyjne działają? Czy Twoje mleko jest chude czy tłuste?Jakie jest rzetelne źródło wiedzy na temat laktacji w Polsce? Zapraszamy ciężarne na wykład z Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, w którym obalimy mity dotyczące karmienia piersią

wrz 24

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 1

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk
bilety 35 zł
Podczas webinaru dowiesz się jakie są przyczyny płaczu noworodka? kto to jest gastroenterolog i kiedy będzie Ci potrzebny? czy możesz pić kawę podczas karmienia piersią?czy alkohol na pewno jest zabroniony podczas KP? czy karmienie piersią musi boleć? czy herbatki laktacyjne działają? jeśli tak to które? jakie leki możesz przyjmować karmiąc? czy po roku Twój pokarm traci wartość? oraz fakty i mity o alergiach pokarmowych.

Wykład poprowadzi Ola Kopras - położna po kursie Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego, która na co dzień pomaga mamom rozwiązywać ich problemy laktacyjne na wizytach patronażowych oraz w poradni laktacyjnej. Doświadczenie uzupełnia praca w jednym z Gdańskich szpitali. Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Nagranie warsztatu będzie dostępne przez 24 godziny po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.