• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Fabryka Pisanek 2023 (1 opinia)

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, zatem warto już teraz poczuć ich atmosferę! A najprościej będzie to czynić korzystając z atrakcji, jakie przygotowało Centrum Riviera, a są to: kolejna edycja konkursu "Fabryka Pisanek" oraz konkurs "Sekretne życie pisanek".

Fabryka Pisanek 2023
Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu, wyłoniono 20 projektów, zatem wielkie zdobienie pisanek coraz bliżej! Kurczaczki, zajączki i inne wzory znajdą się na ogromnych styropianowych jajkach w ramach wydarzenia "Fabryka Pisanek 2023".

29 marca dzieci z pomorskich szkół będą kreatywnie ozdabiać pisanki na terenie Centrum Riviera, a potem przewidziane jest głosowanie oraz pokonkursowa wystawa prac.

Nagrody zostaną przyznane 3 grupom uczniów: za pierwsze miejsce karta podarunkowa o wartości 10 tysięcy zł, a za drugie i trzecie miejsce karty podarunkowe o wartości kolejno 4 i 3 tysiące zł. Przewidziano również nagrody dodatkowe oraz wiele innych niespodzianek.

Harmonogram:
29 marca 10:00 - 21:00
Zdobienie jajek przez uczniów 20 szkół z regionu

od 30 marca do 1 kwietnia
Głosowanie na jajko publiczności - do urn w Rivierze i dodatkowo w internecie na dodatkową nagrodę - Ulubieniec Internautów

2 kwietnia
Ginał - wyniki i rozdanie nagród przy współudziale Jury (Kamil Manduk - Dyrektor Centrum, Adam Arabski - Kierownik sekcji form rzeźbiarskich Szkoły plastycznej w Gdyni Orłowie oraz Pani Beata Nawrocka pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. rodziny), odbędzie się stacjonarnie w strefie przy fontannie o godzinie 15.


Riviera serdecznie zaprasza na wszystkie wydarzenia! Tymczasem zobaczcie, jakie cuda powstały w zeszłym roku:

Sekretne życie pisanek
Ale to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez Rivierę! Wystartował nowy konkurs pod tytułem "Sekretne życie pisanek".

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? To proste:
- stworzyć trójwymiarową makietę jajka,
- przedstawić scenkę czy historyjkę, która będzie inspirowana Waszym ulubionym serialem, piosenką, bohaterem - macie pełną dowolność,
- zrobić zdjęcie lub nagranie wideo prezentujące scenkę nawiązującą do nazwy konkursu - "Sekretne życie pisanek",
- dodać zdjęcie lub wideo w komentarzu pod tym postem


Dodatkowym plusem będzie umieszczenie zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych z oznaczeniem Centrum Riviera i hashtagiem: #SekretneZyciePisanek. Niech każdy z Was przyłączy się do wspólnej zabawy! Prace dzieci mogą być zgłaszane przez rodziców lub dorosłych opiekunów.
Nagrodzony zostanie najbardziej kreatywny i atrakcyjny projekt. Do wygrania jest karta podarunkowa Riviera o wartości aż 1000 zł!

Zwycięzca będzie mógł odebrać swoją nagrodę podczas oficjalnego finału, który odbędzie się w Centrum Riviera w Gdyni, 2 kwietnia o godzinie 15.

Opinie (1)

  • Scooby-Doo

    Scooby-Doo rulez!!!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.