stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Fabryka Batycki: Maria Sadowska (25 opinii)

Tematem marcowej odsłony FABRYKI BATYCKI jest Jazz & Business. Klubowe, wibrujące brzmienia zostaną wzbogacone o dynamiczne jazzowe aranżacje w wykonaniu gwiazdy edycji - MARII SADOWSKIEJ - znakomitej wokalistki, kompozytorki, producentki i obecnie projektantki mody. Całość wydarzenia wzmocni wyjątkowe scenograficzne przekształcenie przestrzeni, subtelne działanie specjalnym oświetleniem, występy baletowe i taneczne.

jazz - koncerty w Trójmieście


W programie m.in. LIVE MUSIC - MARIA SADOWSKA, występy dj-skie: PRZAŚNIK, STREET & BALLET DANCERS, FOOD & WINE - nieograniczony dostęp do wyśmienitego jedzenia przygotowanego przez znane i cenione restauracje TRAFIK Jedzenie&Przyjaciele z Gdyni [kuchnia fusion] oraz Avocado z Sopotu [kuchnia fusion&sushi]. Bogactwo smaków, barw i różnorodność wykwintnych dań wzmocni wolny dostęp do wysokiej jakości wina. W programie również LIVE COOKING.

Spotkanie ma charakter zamknięty - wstęp na zaproszenia w cenie 150 PLN od osoby. Po raz pierwszy istnieje możliwość zakupienia zaproszenia VIP w cenie 300 PLN od osoby.

Już teraz zapraszamy na kolejne odsłony Fabryki Batycki - 30 kwietnia MAY DAY czyli MAJÓWKA ART&BUSINESS z udziałem międzynarodowej gwiazdy FUN LOVIN' CRIMINALS oraz 10-11 czerwca FB FASHION & DESIGN DAYS.

Info o artystach:

MARIA SADOWSKA


www.mariasadowska.com

Wokalistka, aranżer, kompozytor, producent i lider w jednej osobie... Maria Sadowska związana jest z muzyką od zawsze... Pierwsza solową płytę nagrała mając 14 lat, kolejną trzy lata później. Wydała dwa albumy w Japonii. W lutym 2004 roku, ukazała się jej pierwsza polska "dorosła płyta", na której mogliśmy usłyszeć połączenie poezji Marii Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej z nowoczesną muzyką klubową i jazzem.

Jednak Sadowska to nie tylko wokalistka - sama zresztą przyznaje, że czuje się przede wszystkim producentem. Jest również reżyserem. Maria jest autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Kasi Nosowskiej, Edyty Geppert. Dowodem jej talentu są trzy nominacje do YACHÓW!

Ogromnym sukcesem okazała się jej płyta "Tribute to Komeda" poświęcona pamięci Krzysztofa Komedy. Album już w miesiąc od dnia premiery stał się Złotą Płytą. Maria została nominowana ambasadorką Warszawy - kandydata do Europejskiej Stolicy Kultury 2016, dołączając do grona najwybitniejszych polskich artystów.

W 2009 Maria wydaje płytę pt. "SPIS TREŚCI". Jest to tym razem album w pełni autorski. Zarówno muzyka, teksty jak i w dużej mierze produkcja muzyczna, to wszystko dzieło artystki, choć wspiera ją plejada wybitnych muzyków młodego pokolenia. W 2009 ukazał się kolejny album czyli "Demakijaż Soundtrack", który stanowi jednocześnie ścieżkę dźwiękową do filmu o tym samym tytule oraz jest podsumowaniem 10-letniej działalności Sadowskiej na scenie klubowej. Jest to pierwszy stricte elektroniczny album w karierze Marii Sadowskiej. Płyta została nominowana do Fryderyka 2010 w kategorii "Album roku - Muzyka klubowa".

W 2010 ukazała się płyta "Kaczmarski & Jazz" - wspólny projekt Marii, Anny Serafińskiej i Janusza Szroma. Album zebrał same pozytywne recenzje, plasując się w TOP 10 najlepiej sprzedających się płyt jazzowych. Rok 2011 to kontynuacja prac nad pełnometrażowym debiutem fabularnym Marii, w którym zagrali min. Katarzyna Kwiatkowska, Eryk Lubos, Anita Jancia oraz Grażyna Barszczewska. Premiera filmu planowana jest na początek lata.

PRZAŚNIK

Pochodzący ze stolicy dolnego śląska, obdarzony naturą prawdziwie birbancką projekt muzyczno-towarzyski. Narodzony na styku wspólnych inspiracji muzycznych, a także zamiłowania do składana dźwiękowych puzzli. Ongiś melodie od Bontona i Enzaka zasłyszeć mogliście dzięki miłym ludziom z Artificial Bliss Recordings, Jon Kennedy Federation, Qulturapu czy nawet Ninja Tune.

Jako Przaśnik związali się Funky Mamas and Papas Recordings, a ich szlagiery zapełniają wydawany przez ekipę z JuNouMi wosk. Przaśnik jest zwolennikiem organicznego brzmienia. Żywiczny sound, klasyczne, jazzowe instrumentarium, do tego odrobina syntetyków, połamane podziały perkusyjne i współczesny feeling. Ich audio-video sety i live act-y to przede wszystkim podawany w sporych dawkach dancefloor jazz, bujający funk, jump blues, retro swing, rozpędzony etno i afrobeat, latynoski groove, wszystko najwyższej próby.

Relacja z drugiej edycji imprezyW ramach zaproszenia oferujemy:
- wstęp na unikatowe wydarzenie
- wielogodzinny, ciekawy program artystyczny
- nieograniczony dostęp do wyśmienitego jedzenia - sushi & kuchnia fusion
- open wine bar - wolny dostęp do wina [do godz. 24.00]

Oferta VIP:
Oferta VIP podczas Fabryki Batycki skierowana jest do najbardziej wymagających. Strefa znajduje się w wydzielonej, chronionej przestrzeni i oferuje prywatną obsługę kelnerską, dostęp do odrębnego drink baru, specjalny poczęstunek w postaci wykwintnego cateringu.

Zaproszenia do nabycia w:
Restauracji TRAFIK w Gdyni, Skwer Kościuszki 10, w Restauracji Avocado w Sopocie, Plac Zdrojowy 1 (Dom Zdrojowy) oraz w Fabryce Batycki w Gdańsku, ul. Kamienna Grobla 28/29

oraz w sprzedaży internetowej - wpłata na konto:
MA S.C. | ul. Skwer Kościuszki 10 | 81-370 Gdynia 
92 1050 1764 1000 0023 1623 6567
tytuł przelewu: Fabryka Batycki
Zakupione bilety będą do odebrania przy wejściu na imprezę na podstawie zaksięgowanej wpłaty.

Przeczytaj także

Opinie (25) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  • pop , muzyka elektroniczna
    maj 31
    niedziela, g. 19:00
    Sopot, Teatr Na Plaży
    Tomasz Makowiecki