stat
Impreza odwołana
PATRONAT

FJJ 2020 / Piotr Lemańczyk Trio, Emil Miszk The Sonic Syndicate

Wydarzenie w ramach

23. Festiwal Jazz Jantar. Wystąpi Piotr Lemańczyk z najnowszym projektem oraz Emil Miszk z premierowym materiałem.

cze 26

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
Kup bilet
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 20.00

Sopot
Koncerty festiwalowe zaplanowane na 12 - 15.03.2020 i 21.03.2020 nie odbędą się. Pracujemy nad przełożeniem koncertów wiosennej edycji #jazzjantar z marca na jesień (wrzesień, październik - I połowa).
Bilety marcowe zachowują ważność i będą honorowane w nowych terminach. Jeżeli jakiegoś koncertu nie uda się przełożyć będziemy o tym informować na bieżąco.

jazz - koncerty w Trójmieście


Zwrotu biletów zakupionych na marcowe koncerty Festiwalu Jazz Jantar można dokonać w kasie Klubu Żak, która będzie pracować do 4 kwietnia w następujących godzinach:
- od poniedziałku do piątku w g.15.00 - 20.00
- w soboty i niedziele w g.16.00 - 20.00
- kasa będzie nieczynna w niedzielę 22.03 i 5.04.
Od 6 kwietnia kasa będzie pracować do g.21.00

Wydłużamy termin na zwrot biletów na marcowe koncerty Jazz Jantar do 30 października 2020, by mogli Państwo spokojnie podjąć decyzję, gdy będzie znany cały program Festiwalu (koncerty przełożone z marca + te, które są zaplanowane na ostatni weekend października i listopad).

Określenie "zwrot biletów" oznacza, że bilety trzeba przynieść do Kasy (bilety zakupione w sklepie internetowym należy wydrukować).Piotr Lemańczyk New Trio / In Simplicity / Polska Scena Jazzowa / premiera
Emil Miszk The Sonic Syndicate / Artificial Stupidity / Młoda Polska / premiera

Piotr Lemańczyk New Trio / In Simplicity / Polska Scena Jazzowa / premiera
Piotr Lemańczyk kontrabas / Dominik Wania fortepian / Michał Miśkiewicz - perkusja

Najnowszy projekt Piotra Lemańczyka to płyta IN SIMPLICITY, która została nagrana z pianistą Dominikiem Wanią i perkusistą Michałem Miśkiewiczem. Zależało mi, by w tym przedsięwzięciu, wzięli udział muzycy doskonale zorientowani, umiejący odczytać moje intencje. Kompozycje, które napisałem są wymagające, choć niekiedy pozornie proste, jednak bez odpowiedniego przygotowania, wykonanie ich nie miałoby kompletnie sensu. Czuje się świetnie, kiedy razem gramy - mówi Lemańczyk. I dalej: Ten album jest muzyczną wypowiedzią i jednocześnie syntezą muzycznych doświadczeń, poszukiwań, ale i podążaniem ku czemuś nieznanemu. Asymiluje najbardziej kreatywne trendy współczesnego jazzu. To muzyka niosąca ogromny ładunek duchowy, pełna szerokich planów dźwiękowych, zaskakujących zwrotów, osobista i inspirująca.

Emil Miszk The Sonic Syndicate / Artificial Stupidity / Młoda Polska / premiera
Emil Miszk trumpet / Kuba Więcek alto saxophone / Piotr Chęcki tenor saxophone / Paweł Niewiadomski trombone / Michał Zienkowski guitar / Szymon Burnos piano / Konrad Żołnierek double bass / Sławek Koryzno drums

Oktet złożony z czołowych artystów młodego pokolenia w Polsce, którego liderem jest Emil Miszk, trębacz i kompozytor związany z trójmiejską̨ sceną współtworzą muzycy wirtuozi swoich instrumentów, mający supermocne", których nie boją się stosować podczas koncertów. Siłę zespołu stanowi niespieszny charakter działań - Idąc powoli, zajdziesz dalej. Wspaniali ludzie, z którymi spędzanie czasu sprawia ogromną radość. Każdy, mimo młodego wieku, jest doświadczonym artystą z ogromnym dorobkiem i potencjałem twórczym. Spotkanie tych 8 indywidualności na jednej scenie stanowi wyjątkowe wydarzenie, gdyż występ tego rodzaju ansambli to rzadko spotykane zjawisko. Pierwsza płyta zespołu, Dont Hesitate!, otrzymała nagrodę Akademii Fonograficznej Fryderyk 2019 w kategorii Jazzowy Debiut Roku.

BILETY

30 zł I pula / 40 zł II pula ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny
40 zł I pula / 50 zł II pula super zniżka* na Kartę do Kultury
50 zł I pula / 60 zł II pula bez zniżek

Ostatni dzień sprzedaży I puli: 23.02.2020. Bilety obejmują wszystkie koncerty danego dnia.

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu wykupienia biletów. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na koncertach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane, liczba miejsc siedzących ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania koncertem wszystkie miejsca stojące. Informacje o stanie sprzedaży będą zamieszczane na bieżąco na tablicach w Klubie Żak i na facebook.com/JazzJantar.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • jazz , rock , pop , muzyka chóralna , widowisko / show , jubileusz
    cze 22
    wtorek, g. 20:00
    Gdynia, Teatr Muzyczny
    Karuzela Gna