stat
Impreza już się odbyła

FJJ 2020 / O.N.E Quintet

23. Festiwal Jazz Jantar / lato / koncerty plenerowe

17 - 26 września 2020

Gdańsk,
bilety 20 - 60 zł
Kup bilet
lut'21 27

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 79 - 129 zł
Kup bilet
22.08.2020 / G.20.00 / ogródek Klubu Żak
O.N.E. Quintet / ONE / premiera
Monika Muc saksofon / Dominika Rusinowska skrzypce / Pola Atmańska fortepian / Kamila Drabek kontrabas / Patrycja Wybrańczyk perkusja

jazz - koncerty w Trójmieście


O.N.E. Quintet tworzą przedstawicielki młodego pokolenia polskiego jazzu: saksofonistka Monika Muc (laureatka nagrody indywidualnej konkursu Powiew Młodego Jazzu 2017), znana gdańskiej publiczności skrzypaczka Dominika Rusinowska (pierwsza Polka w finale Konkursu im. Zbigniewa Seiferta, w 2016 roku, na którym zdobyła nagrodę publiczności), pianistka Paulina Atmańska (finalistka Jazz Juniors 2014, w 2016 roku trzecia nagroda w konkursie B-Jazz w Belgii), kontrabasistka Kamila Drabek (laureatka ubiegłorocznego konkursu Jazzowy Debiut Fonograficzny) i perkusistka Patrycja Wybrańczyk (uczennica Wydziału Jazzu ZPSM w Warszawie w klasie Krzysztofa Gradziuka).
Muzyka, którą tworzą korzeniami tkwi we współczesnym jazzie, hip-hopie i etno i właśnie ukazał się ich album One, o którym Bogdan Chmura w magazynie Jazz Forum pisał, że jest znakomity dojrzały, bezkompromisowy, obalający mity, łamiący konwencję.

BILETY (koncert w plenerze liczba miejsc ograniczona do 150, udział w koncercie przy zachowaniu dystansu i w masce)

Karnety Festiwalowe należy zrobić rezerwację na adres kasa@klubzak.com.pl po potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika kasy należy odebrać wejściówkę do g.19.30 w dniu koncertu.

10 zł ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny
20 zł super zniżka* na Kartę do Kultury
30 zł bez zniżek

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu wykupienia biletów. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.
Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na koncertach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane, liczba miejsc siedzących ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania koncertem wszystkie miejsca stojące. Informacje o stanie sprzedaży będą zamieszczane na bieżąco na tablicach w Klubie Żak i na facebook.com/JazzJantar.

Szanowni Państwo,

Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu
Prosimy o noszenie maseczek w czasie koncertu (maskę można zdjąć w części kawiarnianej) osoby bez maski nie będą wpuszczane na teren koncertu.
Prosimy o zachowanie dystansu
Najbezpieczniej jest płacić kartą
Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc (stojących lub siedzących)
Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu klubu i przekazanie go pracownikowi kasy Klubu (podstawowe dane uczestników koncertów): imię i nazwisko, data koncertu, kontakt do widza (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym koncercie. Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Dane będą zbierane w celu poinformowania widzów o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

Środki bezpieczeństwa:
1.W strefach dla publiczności:
a.są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk w toaletach, przy wejściach;
b.są dostępne pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej przy wszystkich wyjściach z Klubu;
c.w toaletach są dostępne podajniki na ręczniki papierowe;
d.w toaletach i holu są umieszczenie w widocznych miejscach instrukcje mycia rąk według rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego;
e.toalety są sprzątane i dezynfekowane codziennie;
2.Pracownicy Klubu są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, w tym przyłbice/maski ochronne, środki do dezynfekcji rąk.
3.Pomieszczenie kasy klubu jest oddzielone od holu szybą.
7.Pomieszczenia Klubu są codziennie wietrzone: rano przed otwarciem oraz wieczorem.
8.W Klubie można nabyć maskę w kawiarni Żak.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.