stat
Impreza już się odbyła

Exotica Gdynia

Serdecznie zapraszamy na Exotica Gdynia. Jest to już druga odsłona tak dużego oraz tak istotnego wydarzenia w świecie terrarystyki tego regionu. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć bardzo dużą ilość egzotycznych owadów, pajęczaków, gadów, płazów oraz ssaków.

Relacja z imprezy

29 maja - 31 grudnia 2021, godz. 11:00, 12:30, 14:00

bilety 29 zł
ulgowy 12 - 19 zł

4 grudnia 2021 - 2 lutego 2022, godz. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
Wstęp wolny
Wystawcy pochodzą z całej Polski, dlatego gwarantuje to dużą ilość ciekawych zwierząt. Wystawcy którzy prezentują dane okazy są specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego zarówno amator jak i bardziej zaawansowany hodowca może pozyskać niezbędne informacje dotyczące hodowli oraz opieki nad egzotycznym zwierzęciem. A gdy już bardzo spodoba nam się konkretny zwierz, będzie możliwość nabycia wszelkich potrzebnych rekwizytów do hodowli takiego zwierzęcia jak i samego zwierzęcia.

Pierwsza edycja która odbyła się w sierpniu bieżącego roku odbiła się szerokim echem w regionie i przyciągnęła około 1500 pasjonatów tych zwierząt. Można sądzić iż i tym razem będzie nie mniej odwiedzających.

Jeśli ktoś kocha niezwykłe i niecodzienne zwierzęta egzotyczne, nie może pominąć tego wydarzenia. Gdyż Exotice Gdynia można śmiało nazwać "Świętem" tych zwierząt w danym regionie.

Mamy również nadzieję iż odwiedzą nas Państwo aby opowiedzieć o tym co można tego dnia zobaczyć oraz pomogą w nagłośnieniu tak niezwykłego wydarzenia.

Do zobaczenia na Exotica Gdynia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.