stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Exotic Taste of Europe - wystawa i zwiedzanie statku (2 opinie)

Le Marité będzie stacjonować w porcie w Gdyni od 16 do niedzieli 23 września 2018 r. Odwiedź ten majestatyczny trójmasztowiec, zbudowany w 1921 r.

Na pokładzie żaglowca dostępna będzie wystawa fotograficzna promująca wspomniane produkty. Statek odbywa 18 rejsów pomiędzy rokiem 2017 a 2020. Każde przybycie fetowane jest spotkaniem z mediami i władzami danego miasta oraz spotkaniem z dziećmi oraz lekcją na statku.

Zaproszenie przyjęły Szkoła Podstawowa nr 13 oraz Szkoła Francuska z Gdyni.

Wystawa fotograficzna dostępna będzie za darmo dla publiczności aż do 20.09.

Kampania unijna odbywa się pod hasłem "Znak jakości z zamorskich krajów zrodzony pod szczęśliwymi gwiazdami", której celem jest przybliżenie znaku jakości europejskich regionów zamorskich (RUP) oraz zalet produktów posiadających takie oznaczenie.

Wystawa Exotic Taste of Europe poświęcona produktom rolnym i ich producentom z ultraperyferyjnych regionów Europy: Wysp Kanaryjskich, Gwadelupy i Martyniki.
Banany, winogrona, awokado... Przyjdź i poznaj te produkty i ich producentów, stosowane przez nich praktyki rolne oraz imponujące krajobrazy tych regionów.

Produkty te pochodzące z ultraperyferyjnych regionów UE o wyjątkowym bogactwie, oferują konsumentom smak, jakość i identyfikowalność, gwarantowane znakiem jakości RUP.



Strona Kampanii https://www.exotictasteofeurope.eu/pl/manifesto/#KAMPANIA

Przeczytaj także

Opinie (2)

  • Customer LoginSuche - [essen und trinken]

    • 1 0

  • Wybrałem się i jestem pod wrażeniem jaka piękny żaglowiec

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.